14.06.2007 | 16:55 Նորություններ 8452 Մինչեւ տարեվերջ նախատեսվում է “ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը” դուրս բերել առաջին տեղը Հայաստանում կապիտալի ծավալի ցուցանիշով
14.06.2007 | 16:55 Նորություններ 8561 Ռուսաստանյան “ՎՏԲ-Բանկը” մտադիր է Հայաստանում ֆինանսավորել մոտ 500 մլն դոլարի ներդրումներ
13.06.2007 | 16:55 Նորություններ 8042 2007 թ. առաջին եռամսյակում Ռուսաստանից Հայաստան կատարված դրամական փոխանցումների ծավալը կազմել է $133 մլն
12.06.2007 | 16:55 Նորություններ 8913 Խորհրդարանականներն ողջունել են Ներսես Երիցյանի` Հայաստանի առեւտրի եւ տնտեսական զարգացման նախարարի պաշտոնում նշանակումը
12.06.2007 | 16:55 Նորություններ 8602 “Հազարամյակի մարտահրավերներ” կորպորացիայի ղեկավարը հույս ունի, որ բարելավման միտումը կպահպանվի Հայաստանի նախագահական ընտրությունների ժամանակ
07.06.2007 | 16:55 Նորություններ 8633 “Արմսվիսբանկը” Հայաստանի առեւտրական բանկերից առաջինը ստացավ բրոքերային եւ արժեթղթերի պահառության լիցենզիաներ
06.06.2007 | 16:55 Նորություններ 7923 Խոշոր ընկերությունները դրական են գնահատում Հայաստանի կապիտալի շուկա մուտք գործելու հեռանկարները
06.06.2007 | 16:55 Նորություններ 7810 OMX Group-ի փոխնախագահը հայտարարել է Հայաստանի կապիտալի շուկայում “հեղափոխության” անհրաժեշտության մասին
30.05.2007 | 16:55 Նորություններ 7517 ԱՄՀ ներկայացուցիչն Uݕŕ̠է, որ Հայաստանը տարածաշրջանի առաջատարներից է տնտեսական աճի ցուցանիշով
23.05.2007 | 16:55 Նորություններ 7360 2007 թ. առաջին եռամսյակում UNIstream-ի շրջանառությունը Հայաստանում կազմել է $92.5 մլն
23.05.2007 | 16:55 Նորություններ 11333 Թեղուտի հանքավայրի շահագործումը լուրջ ներդրում կունենա համաշխարհային շուկայում Հայաստանի մրցունակության բարձրացման գործում, վստահ է “ACP”-ի գործադիր տնօրենը
23.05.2007 | 16:55 Նորություններ 11648 “ԱՐԱՐԱՏԲԱՆԿԻ” արժեկտրոնային պարտատոմսերը ցուցակվել են Հայաստանի ֆոնդային բորսայի վերին` Abond մակարդակում