01.04.2008 | 16:25 Նորություններ 6396 <strong>2008 թվականի հունվար-մարտ ամիսներին Հայաստանում պարենային ապրանքների գների աճը կազմել է 7.2%</strong>
01.04.2008 | 16:23 Նորություններ 5967 <strong>2008 թվականի հունվար-փետրվար ամիսներին Հայաստանում կոնյակի արտադրությունն աճել է 44.5%-ով</strong>
20.03.2008 | 16:59 Նորություններ 6606 <strong>2008 թվականի հունվար-փետրվար ամիսներին Հայաստանի ՀՆԱ աճը կազմել է 10.1%</strong>
20.03.2008 | 16:58 Նորություններ 6410 <strong>Հայաստանի արտաքին առեվտրային շրջանառությունը 2008 թվականի հունվար-փետրվար ամիսներին աճել է 24.3%-ով` կազմելով $687 մլն</strong>
20.12.2007 | 16:55 Նորություններ 6568 2007 թվականի հունվար-նոյեմբեր ամիսներին Հայաստանի ՀՆԱ աճը կազմել է 13.6%
20.12.2007 | 16:55 Նորություններ 6285 Հայաստանի արտաքին առեւտրային շրջանառությունը 2007 թվականի հունվար-նոյեմբեր ամիսներին աճել է 39.1%-ով
20.11.2007 | 16:55 Նորություններ 7487 Հայաստանի արտաքին առեւտրային շրջանառությունը 2007 թվականի հունվար-հոկտեմբեր ամիսներին աճել է 37.5%-ով