20.08.2008 | 16:48 Նորություններ 6333 <strong>ՀՀ տրանսպորտի եւ կապի նախարարն ավիավառելիքի ներկրման հետ կապված իրավիճակը համարում է “ամենաքիչ լարվածը”</strong>
31.07.2008 | 15:46 Նորություններ 7436 <strong>Էկոնոմիկայի նախարարությունը եւ շուկայի մասնակիցները տարբեր կերպ են գնահատում զբոսաշրջության ոլորտի զարգացման հեռանկարները</strong>
04.02.2008 | 13:36 Նորություններ 7242 Հայաստանի ֆինանսների նախարարն ասել է, որ KfW-ն “հուսալի գործընկեր” է
31.01.2008 | 13:36 Նորություններ 10384 Ֆինանսների նախարարությունը հրապարակել է պետպարտատոմսերի առաջնային տեղաբաշխումների գործակալների եւ դիլերների ցուցակը
23.01.2008 | 13:36 Նորություններ 7670 Նախարարը կարծում է, որ “թեկնածուների ամպագորգոռ խոստումները վտանգավոր են Հայաստանի մակրոտնտեսության կայունության համար
03.12.2007 | 16:55 Նորություններ 7121 Ֆինանսների եւ էկոնոմիկայի նախարարությունը մտադիր է Հայաստանում ներդնել ֆինանսական հաշվառման միջազգային ստանդարտներ
20.07.2007 | 16:55 7418 Ադրբեջանի ֆինանսների նախարարը հանդիպել է Citigroup-ի եվրոպական ղեկավարի հետ
19.02.2007 | 16:55 Նորություններ 8070 Հայաստանի ֆինանսների եւ էկոնոմիակայի նախարարը Ֆիլիպիններում հանդիպել է ԱԶԲ ղեկավարության հետ
13.02.2007 | 16:55 Նորություններ 10741 Կապի եւ տրանսպորտի նախարարությունը քննարկում է հայկական երկաթուղու կոնսեցիոն կառավարման մի քանի հայտեր
15.01.2007 | 16:55 Նորություններ 9974 Հունվարի 16-ին ֆինանսների եւ էկոնոմիկայի նախարարությունը կթողարկի պետական խնայողական արժեկտրոնային պարտատոմսեր` տարեկան 7 % եկամտաբերությամբ
26.07.2006 | 16:55 Նորություններ 10971 Հաջորդ տարի Հայաստանը կարող է ստանալ հինգերորդ կարգը Moody’s-ի վարկանիշում, կարծում է առեւտրի եւ տնտեսական զարգացման նախարարը