25.01.2011 | 15:57 Նորություններ 8911 Haypost Trust Management-ը մեկ շաբաթվա ընթացքում Տրանսպորտի եւ կապի նախարարությանը ներկայացնի ՀՀ փոստային համակարգի զարգացման ծրագիրը
24.01.2011 | 15:40 Նորություններ 5818 ՀՀ պարտքի բեռը կսկսի թեթեւանալ 2013թ.-ից, ասել է ֆինանսների նախարարը
04.11.2010 | 15:00 Նորություններ 13005 ԴԻԼԻՋԱՆ նախագիծը «հսկայական ներդրում» կդառնա, ասել է ՀՀ կրթության նախարարը
06.10.2010 | 14:48 Նորություններ 11165 2011թ. ՀՀ տնտեսությունը կհասնի նախաճգնաժամային մակարդակին, հայտարարել է ֆինանսների նախարարը
04.10.2010 | 16:35 Նորություններ 10454 ՀՀ տրանսպորտի եւ կապի նախարարը ԱԶԲ-ի գործադիր տնօրենին ներկայացրել է Հյուսիս-Հարավ ծրագրի կատարման ընթացքը
07.09.2010 | 13:18 Նորություններ 14405 ԿԳ նախարարը հույս ունի, որ Դիլիջանի Միջազգային դպրոցի նախագիծը կհասնի իր նշանակետին
26.05.2010 | 15:28 Նորություններ 8814 Իրանը պատրաստ է ճանաչել ՀՀ 3 բուհերի դիպլոմները, հայտարարել է ՀՀ կրթության եւ գիտության նախարարը
25.05.2010 | 13:50 Նորություններ 12947 Կ. Մինասյանն ազատվել է ՊԵԿ-ի 1-ին փոխնախագահի պաշտոնից և նշանակվել էկոնոմիկայի նախարարի տեղակալ
16.03.2010 | 12:54 Նորություններ 13627 Ն.Երիցյանը Գ. Ծառուկյանին խորհուրդ է տվել գնահատականներ տալ իր կուսակից նախարարների գործունեությանը
21.12.2009 | 12:56 Նորություններ 11338 ՀՀ ֆինանսների նախարարը կմասնակցի ԵվրԱզԷՍ-ի Հակաճգնաժամային հիմնադրամի խորհրդի առաջին նիստին
19.11.2009 | 14:17 Նորություններ 11715 Տնտեսության անկումը շատ չի ազդել Հայաստանի ներդրումային գրավչության վրա, կարծում է նախարարը
28.10.2009 | 13:52 Նորություններ 12681 ՀՀ տնտեսությունն անցել է ճգնաժամի հատակը եւ սկսում է աճի միտումներ ցուցաբերել, հայտարարել է ՀՀ ֆինանսների նախարարը