07.06.2007 | 16:55 Նորություններ 9978 ՀՀ ԿԲ նախագահը հանդես կգա Սանկտ-Պետերբուրգի բանկային կոնգրեսում
06.06.2007 | 16:55 Նորություններ 7810 OMX Group-ի փոխնախագահը հայտարարել է Հայաստանի կապիտալի շուկայում “հեղափոխության” անհրաժեշտության մասին
23.04.2007 | 16:55 Նորություններ 8786 Հայաստանի նախագահը հարկային եւ մաքսային մարմինների ղեկավարներից պահանջել է շարունակել պայքարը ստվերային տնտեսության դեմ
20.04.2007 | 16:55 Նորություններ 9530 Հայաստանի ԿԲ նախագահը մասնակցելու է Ղազախստանի ազգային բանկի եւ ԱՄՀ կողմից կազմակերպած տարածաշրջանային համաժողովին
12.04.2007 | 16:55 Նորություններ 9594 ԼՂՀ նախագահը հրամանագիր է ստորագրել “Արցախբանկի” ավանդատուների նախնական փոխհատուցման մասին
22.03.2007 | 16:55 Նորություններ 9511 “Ամենայն հավանականությամբ, մենք Հայաստանում բջջային ծառայությունները կմատուցենք "Բիլայն" բրենդի ներքո”, - ասել է “Վիմպելկոմի” փոխնախագահը
13.03.2007 | 16:55 Նորություններ 10032 ՀՀ ԿԲ նախագահը Ուֆայում կքննարկի բանկային գործունեության որակի ստանդարտները
19.02.2007 | 16:55 Նորություններ 8334 Հայաստանի ԿԲ նախագահը մասնակցում է ԱՊՀ երկրների արժեթղթերի շուկայի կարգավորող պետական մարմինների ղեկավարների խորհրդի նիստին
09.02.2007 | 16:55 Նորություններ 9289 “Արմենտելի” բջջային բաժանորդների թիվը հասել է 450 հազարի, հայտարարել է “Վիմպելկոմի” փոխնախագահը
05.02.2007 | 16:55 Նորություններ 9370 2007 թ. Հայաստանի բանկային համակարգում սպասվում է արտասահմանյան ներդրումների ներհոսք, հայտարարել է ԿԲ նախագահը
25.01.2007 | 16:55 10375 Ադրբեջանի նախագահը հրամանագիր է ստորագրել հիփոթեքային վարկերի տրամադրման մեխանիզմի կատարելագործման վերաբերյալ
08.12.2006 | 16:55 Նորություններ 8817 2007 թվականին Հայաստանի նախագահը “շատ ավելի պահանջկոտ” է լինելու հարկային եւ մաքսային մարմինների նկատմամբ