04.10.2011 | 10:26 Նորություններ 5198 Ֆինանսների նախարարությունը հանրային քննարկման է ներկայացրել 2012թ. պետբյուջեի նախագիծը
28.09.2011 | 17:58 Նորություններ 5915 Ֆին. նախարարությունը առաջարկել է 2012թ. ՀՀ պետական բյուջեի եկամտային մասը սահմանել 910 մլրդ դրամ
15.09.2011 | 13:29 Նորություններ 4775 Էներգետիկայի նախարարությունը «ՀայՌուսգազարդ»-ին 184 մլն դրամ կվճարի անապահով ընտանիքների կողմից սպառած գազի դիմաց
24.06.2011 | 14:14 Նորություններ 6666 Արդյունաբերությունը տնտեսության լոկոմոտիվը կլինի, կարծում է էկոնոմիկայի նախարարը
06.05.2011 | 12:14 Նորություններ 6152 Էկոնոմիկայի նախարարությունը տեղեկատվություն կփոխանակի ձեռնարկատերերի միավորումների հետ
04.05.2011 | 16:11 Նորություններ 6823 Հայաստանի ներքին շուկայում գնային շահարկումներ ներկայումս չեն նկատվում – էկոնոմիկայի նախարարություն
01.03.2011 | 10:10 Նորություններ 4341 Ֆինանսների նախարարը ներկայացրել է բյուջետային արտոնյալ վարկերի տրամադրման կարգը
22.02.2011 | 16:53 Նորություններ 6201 Էկոնոմիկայի նախարարությունը նոր լծակներ կգործարկի մրցակցային միջավայրի բարելավման համար
21.02.2011 | 10:18 Նորություններ 6811 Էկոնոմիկայի նախարարությունը նախաձեռնել է քննարկում ժամային գոտին փոխելու վերաբերյալ