11.02.2026 | 09:59 Նորություններ 1345 Փաշինյան. Խոսում ենք ներդրումային նոր էկոհամակարգի ձեւավորման մասին
05.11.2025 | 16:29 Նորություններ 1949 Փաշինյան. Առողջության համընդհանուր ապահովագրության համակարգը կփոխի տնտեսության իրավիճակը
23.10.2025 | 16:48 Նորություններ 1521 «Տնտեսության կառուցվածքում կլինեն ֆունդամենտալ փոփոխություններ»
22.10.2025 | 14:34 Նորություններ 1744 «Տեղի է ունենում անհավանական թվացող մի բան․ Ադրբեջանով Հայաստան է ներմուծվում հացահատիկ»
09.10.2025 | 16:49 Նորություններ 1962 ՎԶԵԲ-ը կշարունակի աջակցել Հայաստանի մասնավոր հատվածին
06.10.2025 | 16:43 Նորություններ 2163 2025-ի հունվար-սեպտեմբերին հիփոթեքի եկամտահարկի վերադարձը գերազանցել է 2024-ի ողջ ցուցանիշը
03.10.2025 | 15:20 Նորություններ 2169 Փաշինյան. Պետք է մտածել՝ ի՞նչ կարելի է անել, որ Հայաստանում պղնձաձուլարան ունենանք
03.10.2025 | 14:52 Նորություններ 1642 Բյուջե կատարած ԶՊՄԿ-ի վճարումներն ավելացել են շուրջ 148%-ով
01.10.2025 | 17:30 Նորություններ 1802 Փաշինյան. Ուզում ենք փոքր միջուկային ռեակտոր՝ առավել լավ գնով ու անվտանգ տեխնոլոգիայով
26.09.2025 | 10:25 Նորություններ 2046 Փաշինյանն ասել է, որ Հայաստանը կշարունակի համագործակցել ԱԷՄԳ-ի հետ՝ նոր էներգաբլոկի հարցում
04.09.2025 | 13:20 Նորություններ 1768 Փաշինյանը վստահ է, որ «ճապոնական բիզնեսի ներդրումները Հայաստանում էապես աճ կգրանցեն»