22.06.2008 | 16:36 Նորություններ 5598 <strong>2007 թվականին բանկային համակարգի կապիտալի աճը գրեթե 3 անգամ գերազանցել է ՀՆԱ աճի ցուցանիշը</strong>
02.04.2008 | 13:27 Նորություններ 5620 <strong>2008 թվականի առաջին եռամսյակում Հայաստանի տնտեսական ցուցանիշները վատագույնը կլինեն վերջին տարիների ընթացքում</strong>
25.02.2008 | 13:36 Նորություններ 6268 <strong>Հայաստանը պահպանում է աճի բարձր ցուցանիշները, սակայն զգացվում է բարեփոխումների տեմպերի անկում, կարծում է ՎԶԵԲ ներկայացուցիչը</strong>
10.01.2008 | 13:36 Նորություններ 6843 2007 թ. UNIstream համակարգի շրջանառությունը Հայաստանում կազմել է $655,7 մլն` նախորդ տարվա ցուցանիշը գերազանցելով 59%-ով
27.12.2007 | 13:36 Նորություններ 7260 Տիգրան Սարգսյանը հայտարարել է, որ 2007 թվականին Հայաստանի բանկային համակարգում “աճի աննախադեպ ցուցանիշներ” են արձանագրվել
26.12.2007 | 13:36 Նորություններ 6602 “Արդշինինվեստբանկը” գրանցել է եկամտաբերության “աննախադեպ ցուցանիշ”
04.09.2007 | 16:55 Նորություններ 6903 “ԱրմենՏելը” կայուն ֆինանսական աճ է գրանցել բոլոր հիմնական ցուցանիշներով
19.07.2007 | 16:55 Նորություններ 7929 Առաջին կիսամյակի արդյունքներով “Յունիբանկի” ժամկետային ավանդների ծավալը կազմել է 17.5 մլրդ, 2 անգամ գերազանցելով նախորդ տարվա ցուցանիշը
13.07.2007 | 16:55 Նորություններ 6655 Կենտրոնական բանկն ու առեւտրային բանկերի ղեկավարները ամփոփեցին առաջին կիսամյակի ցուցանիշները
15.06.2007 | 16:55 Նորություններ 9501 2007 թ. առաջին կիսամյակում “Հայէկոնոմբանկի” շահույթը կազմել է 700 մլն դրամ` նախորդ տարվա ցուցանիշը գերազանցելով 40%-ով
14.06.2007 | 16:55 Նորություններ 8433 Մինչեւ տարեվերջ նախատեսվում է “ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը” դուրս բերել առաջին տեղը Հայաստանում կապիտալի ծավալի ցուցանիշով
30.05.2007 | 16:55 Նորություններ 7512 ԱՄՀ ներկայացուցիչն Uݕŕ̠է, որ Հայաստանը տարածաշրջանի առաջատարներից է տնտեսական աճի ցուցանիշով