Մեդիամոնիտորինգի MaxMonitor ընկերությունը հրապարակել է «ՀՀ բանկերը ԶԼՄ-ներում» եռամսյակային հաշվետվությունը, որի արդյունքներով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը շարունակում է լինել առաջատարը ԶԼՄ-ներում ունեցած հիշատակումների քանակով: Հիշատակումների ընդհանուր թիվը 393 է, ինչը կազմել է 2021թ. առաջին եռամսյակում հրապարակումների 41%-ը:2021թ․ առաջին եռամսյակի կտրվածքով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջատար է նաեւ ԶԼՄ-ներում ունեցած դրական հիշատակումների թվով (294 հրապարակում) եւ թերթերում հիշատակումների թվով (57 հրապարակված հոդված):Բանկում հիշեցրել են, որ 2020թ.-ի վերջին երկու եռամսյակների արդյունքներով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը նույնպես առաջատար է եղել ՀՀ բանկերի շարքում՝ ԶԼՄ-ներում ունեցած հիշատակումների եւ դրական հիշատակումների ցուցանիշներով: 01.04.2021 | 14:37 ՀՀ բանկերը ԶԼՄ-ներում. 1-ին եռամսյակի արդյունքները «Մենք առանձնահատուկ կարեւորություն ենք տալիս հաճախորդների իրազեկմանը նորություններին, նոր պրոդուկտներին եւ ծառայություններին, հատուկ առաջարկներին եւ բանկի կողմից իրականացվող ակցիաներին եւ օգտագործում ենք տեղեկատվության տարածման կապի բոլոր հիմնական հարթակները՝ մեր հաճախորդներին առավելագույնս տեղեկացնելու նպատակով»,- ասված է հաղորդագրության մեջ:MaxMonitor համակարգը, վերահսկելով Հայաստանի բոլոր առեւտրային բանկերի հրապարակումներն, իրականացնում է մոտ 150 հայկական լրատվական կայքերի, 16 անուն թերթերի եւ 12 հեռուստաընկերությունների լրատվական հաղորդումների մոնիտորինգ՝ ՀՀ 17 առեւտրային բանկերի գծով: Բանկը վերահսկվում է ՀՀ ԿԲ կողմից: Tweet Դիտում՝ 2662

Система медиамониторинга MaxMonitor опубликовала квартальный отчет «Банки Армении в СМИ», на основе которого Банк ВТБ (Армения) продолжает лидировать по количеству упоминаний в СМИ. Общее количество упоминаний- 393, что составляет 41% публикаций за первый квартал 2021 года.Банк ВТБ (Армения) так же является лидером по количеству положительных упоминаний в СМИ (294 публикации) и упоминаний в газетах (57 опубликованных статей). Банк ВТБ (Армения) за последние два квартала 2020 года также являлся лидером по количественным показателям общих упоминаний и положительных упоминаний в СМИ. 01.04.2021 | 14:37 Армянские банки в СМИ: Итоги первого квартала «Мы придаем особое значение информированию клиентов о новостях, новых продуктах и услугах, специальных предложениях и акциях, проводимых со стороны банка и используем все основные каналы коммуникации для распространения информации с целью максимального извещения наших клиентов»,- отмечается в сообщении.Система MaxMonitor, отслеживая публикации всех коммерческих банков РА, проводит мониторинг около 150 армянских новостных сайтов, 16 газет и информационных телепрограмм 12 телекомпаний по 17 коммерческим банкам РА.Банк контролируется ЦБ РА. Tweet Просмотры 2648