Յունիբանկը կանցկացնի Shopping Revolution ակցիա
Երեւան/Մեդիամաքս/. Յունիբանկը իր «Մագնիս» զեղչերի եւ արտոնությունների ծրագրի շրջանակում կանցկացնի Shopping Revolution ակցիա:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են բանկում, ակցիայի ընթացքում «Մագնիս» ծրագրի գործընկերները մեկ ամսվա ընթացքում կառաջարկեն էական զեղչեր խանութներում եւ ժամանցի կենտրոններում, իսկ Յունիբանկը կիրականացնի 5 000 - 50 000 դրամ գումարի մրցանակների ամենօրյա խաղարկություն:
Մասնավորապես, յուրաքանչյուր օր կխաղարկվեն 10 եւ ավելի դրամական մրցանակներ:  Գումարները մասնակիցներին կտրամադրվեն Shopping Revolution ակցիայի շրջանակներում հատուկ թողարկված նվեր քարտերի միջոցով:
Ակցիան կմեկարկի ս.թ նոյեմբերի 20-ին եւ կտեւի մինչեւ դեկտեմբերի 20-ը: Ակցիային մասնակցելու պայմանները ներկայացված են այստեղ:

Юнибанк организует акцию Shopping Revolution
Ереван/Медиамакс/. Юнибанк в рамках программы скидок и привилегий «Магнис» организует акцию Shopping Revolution.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе банка, в ходе акции партнеры программы «Магнис» предоставят в течение месяца существенные скидки, а Юнибанк проведет ежедневные розыгрыши денежных призов в размере 5 000 - 50 000 драмов.
В частности, ежедневно будут разыгрываться 10 и более денежных призов. Денежные призы будут предоставлены победителям посредством специальных подарочных карт банка.