\"ՄեգաՓեյ\"-ը ծածկում է \"ՀայՌուսգազարդ\"-ի կողմից սպասարկվող բնակավայրերի 85 %
Երեւան: Մեդիամաքս:  ապրանքանիշի ներքո հանդես եկող “Մեգա Պանտերա” ընկերությունը տեղեկացնում է, որ այսուհետ Գավառ քաղաքի բնակիչները կարող են  սպառած գազի եւ սպասարկման դիմաց վճարումներ կատարել “ՄեգաՓեյ” համակարգի տերմինալային ցանցի կամ վճարման կետերի միջոցով:
Վճարումները կարելի է կատարել նաեւ “Մեգա Պանտերա” ընկերության հետ համագործակցող բանկերի մասնաճյուղերում, մասնավորապես՝ Անելիք բանկ, Հայկական զարգացման բանկ, ՊրոԿրեդիտ բանկ:
“Ավելացնելով մեր համակարգում “ՀայՌուսգազարդ” ընկերության եւս մեկ մասնաճյուղ, մենք գրեթե ծածկում ենք այդ ընկերության կողմից սպասարկվող ՀՀ բնակավայրերի 85 %, իսկ մինչեւ տարվա վերջ նպատակ ունենք ծածկել այն 100 %” - ասաց ընկերության առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:

«MegaPay» покрывает 85% населенных пунктов, обслуживаемых АрмРосгазпромом
Ереван/Медиамакс/. Отныне жители города Гавар могут платить за газ через терминалы и пункты приема платежей MegaPay.
Как сообщили Медиамакс в компании Мега Пантера, платежи можно производить также в филилах банков, сотрудничающих с MegaPay (Банк Анелик, Армянский Банк Развития и ПроКредит Банк).
«Добавив в системе очередной филиал компании АрмРосгазпром, мы практически покрываем 85% населенных пунктов, обслуживаемых этой компанией, а до конца года намерены довести этот показатель до 100%», - сказал коммерческий директор Мега Пантера Георгий Хуршудян.