«Պրոմեթեյ Բանկը» ներդրել է նոր ներդրումային հնարավորություններ
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Պրոմեթեյ Բանկը» հայտարարել է նոր ներդրումային գործիքների ներդրման մասին, որոնք բանկի հաճախորդներին հնարավորություն են ընձեռում միջոցներ ներդնել Լոնդոնի, Նյու Յորքի, Ֆրանկֆուրտի, Տոկիոյի, Մոսկվայի եւ մի շարք այլ համաշխարհային առաջատար բորսաներում գնանշվող տասնյակ հազարավոր պետական եւ կորպորատիվ արժեթղթերում:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնել են «Պրոմեթեյ Բանկի» մամուլի ծառայությունում, այսուհետ բանկի հաճախորդները կարող են ձեռք բերել Եվրոբոնդեր, տարբեր երկրների պետական ու կորպորատիվ բազմաթիվ այլ պարտատոմսեր, ստանալ ֆիքսված տոկոսագումարներ, կամ ներդրումներ իրականացնել աշխարհի բազմաթիվ առաջատար ընկերությունների եւ բանկերի բաժնետոմսերում, ինքնուրույն կառավարել իրենց ներդրումներն ու օգտվել արժեթղթերի գների տատանման արդյունքում եկամուտ ստանալու իրատեսական հնարավորությունից:
Բացի դրանից, բանկի հաճախորդները կարող են ներդրումներ կատարել նաեւ 999.9 հարգի ոսկու մետաղական հաշիվներում:

«Банк Прометей» внедрил новые инвестиционные инструменты
Ереван/Медиамакс/. «Банк Прометей» объявил о внедрении инвестиционных инструментов, предоставляюших клиентам банка возможность вкладывать средства в десятки тысяч корпоративных и государственных ценных бумаг, прошедших листинг на ведущих мировых биржах – Лондона, Нью-Йорка, Франкфурта, Токио, Москвы и т.д.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «Банка Прометей», отныне клиенты банка могут приобрести Евробонды, а также облигации других стран, получать фиксированные процентные суммы, а также вкладывать в акции многочисленных ведущих компаний и банков мира, самостоятельно управлять своими инвестициями и воспользоваться возможностью получения дохода на колебании цен ценных бумаг.
Кроме того, клиенты банка могут вкладывать свои средства в металлические счета в золоте 999.9 пробы.