«Ամերիաբանկը» բացել է հատուկ սրահ «պրեմիում-հաճախորդների» համար
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Ամերիաբանկը» այսօր հայտարարել է «Ամերիա Պրեմիում» ծառայությունների փաթեթի գործարկման մասին VIP-հաճախորդների համար:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, այսօր «Ամերիա Պրեմիում» սրահի բացմանը բանկի գլխավոր տնօրեն Արտակ Հանեսյանը տեղեկացրել է, որ բացի սպասարկման հարմարավետ պայմաններից, փաթեթը նախատեսում է նաեւ հատուկ ծառայություններ, մասնավորապես, «Ամերիա» ընկերությունների խմբի եւ մի շարք ընկերությունների ծառայությունների զեղչի քարտ:
Արտակ Հանեսյանը բացատրել է, որ VIP են համարվում այն հաճախորդները, որոնք համապատասխանում են մի շարք չափանիշների` որոշակի հաշվի մնացորդ, ամսական շրջանառություն, ծառայությունների քանակ, որոնցից օգտվում է հաճախորդը, եւ այլն:
«Ներկայումս բանկն ունի այդ չափանիշներին համապատասխանող շուրջ 100 ֆիզիկական եւ 120 իրավաբանական անձ հաճախորդ»,- ասել է Արտակ Հանեսյանը:

«Америабанк» открыл специальный зал для «премиум-клиентов»
Ереван/Медиамакс/. «Америабанк» объявил сегодня о запуске пакета услуг «Америа Премиум» для VIP-клиентов.
Как сообщает Медиамакс, в ходе сегодняшнего открытия зала «Америа Премиум» гендиректор банка Артак Анесян сообщил, что помимо комфортабельных условий обслуживания, пакет предусматривает также особые услуги, в частности, дисконтную карту на услуги группы компаний «Америа» и ряда других фирм.
Артак Анесян пояснил, что VIP-клиентами являются клиенты, соответствующие ряду критериев: определенный остаток на счету, ежемесячный оборот, число услуг, которыми пользуется данный клиент и др.
«В настоящее время у банка около 100 клиентов-физических лиц и порядка 120 клиентов-юридических лиц, которые соответствуют данным критериям», - сказал Артак Анесян.