«Evoca 35». Հոբելյանական գալա երեկո՝ VIP հաճախորդների եւ գործընկերների համար
Հոկտեմբերի 8-ին Օպերայի եւ բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնում կայացել է Evocabank-ի 35-ամյակին նվիրված միջոցառումների շարքի եզրափակիչ երեկոն։
Միջոցառմանը ներկա էին բանկի VIP հաճախորդները, խոշոր գործընկերները եւ միջազգային ֆինանսական կազմակերպությունների ներկայացուցիչները:
Բանկից հայտնել են, որ միջոցառման կոնցեպտը մշակված էր բանկի պատմության, ձեռքբերումների եւ նորարար մոտեցումների շուրջ:
«Օպերայի եւ բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնի շենքը խորհրդանշում էր բանկի կայունությունն ու հզորությունը, իսկ շենքի ֆուտուրիստիկ ձեւավորումը` բանկի ստեղծած նոր իրականությունը: Վիզուալ-զգայական էֆեկտներով վերափոխված սրահներն արտահայտում էին բանկի հաճախորդակենտրոն մոտեցումները, թափանցիկությունն ու թվային, առաջադեմ մտածելակերպը: Երեկոյի յուրահատուկ տրամադրությունն ապահովել է լեգենդար Մալխաս ջազ բենդը, այնուհետեւ` հանրահայտ իտալուհի Ինգրիդը` դարձնելով երեկոն անմոռաց:
Evocabank-ի 35 տարիները միայն թվեր չեն․ դրանք նորարարության, վառ գաղափարների եւ մարդկանց պատմությունն են»,- ասվում է բանկի հաղորդագրությունում:
Բանկից հիշեցնում են, որ նույն օրը տեղի էր ունեցել նաեւ բանկի գործընկերների համար կազմակերպված կոնֆերանս եւ գրքի շնորհանդես, որի մանրամասները կարող եք տեսնել այստեղ։

«Evoca 35»: Юбилейный гала-вечер для VIP клиентов и партнеров
8 октября в Национальном академическом театре оперы и балета состоялся заключительный вечер цикла мероприятий, посвященных 35-летию Evocabank.
На вечере присутствовали VIP-клиенты, партнеры банка и представители международных финансовых организаций.
По сообщению банка, концепция мероприятия включала в себя историю, достижения и инновационные методы банка.
Банк отметил свое 35-летие вместе со своими клиентами и партнерами.
«Проведение вечера в здании Национального академического театра оперы и балета символизировало стабильность и силу банка, а футуристическое оформление интерьера театра – новую реальность, созданную им. Визуальный эффект преобразованных залов выражал клиентоориентированность, транспарентность и цифровой, новаторский подход банка. Особую атмосферу вечеру придали легендарный джаз-бэнд «Малхас» и Ингрид из Италии, сделав вечер незабываемым».
35 лет Evocabank-а - это не просто цифры: это история об инновациях, ярких идеях и биографии людей», - говорится в сообщении.
По напоминанию банка, в тот же день состоялись конференция и презентация книги для партнеров банка, с деталями которых можете ознакомиться здесь.