Կոնվերս Բանկն առաջարկում է դառնալ Visa քարտապան՝ արտոնյալ պայմաններով
Կոնվերս Բանկն առաջարկում է մինչեւ հուլիսի 31-ը դառնալ բանկի Visa Classic,Visa Gold, Visa Business եւ Visa Platinum քարտապան եւ օգտվել 50% սպասարկման տարեկան վճարի նվազեցված արժեքից՝ քարտի գործողության ամբողջ ժամկետի համար:
Հաճախորդի ցանկությամբ ընտանիքի անդամին անվճար կտրամադրվի նաեւ Visa Classic,Visa Gold կամ Visa Platinum կից քարտ` կախված հաճախորդի հիմնական քարտի տեսակից:
Իսկ պրեմիում դասի քարտերի դեպքում կառաջարկվի անհատական պահատուփի սպասարկման ծառայություն սպասարկման վճարի 50% նվազեցված արժեքով՝ բանկի «Երիտասարդական», «Կիլիկիա», «Արշակունյաց», «Գյումրի», «Կենտրոնական» եւ «Նոր Նորք» մասնաճյուղերում, ինչպես նաեւ ստանալ Visa PaySticker կամ Visa MiniFob (իր աքսեսուարով)՝առանց տրամադրման վճարի:
Նոր քարտապանները հնարավորություն կստանան մասնակցել նաեւ Կոնվերս Բանկի Visa քարտապանների համար գործարկված ակցիային: Անկանխիկ գնումների խրախուսման միտված ակցիայի ընթացքում առավելագույն քանակի գնումներ կատարած եւ ոսկի միավորներ կուտակած հաճախորդները, կատարելով անկանխիկ գնումներ, կկուտակեն ոսկի միավորներ ու կստանան արժեքավոր նվերներ՝ մասնավորապես.
- ամենաշատ ոսկու միավորներ հավաքած առաջին 10 քարտապանները կստանան 10 գրամանոց ոսկու ստանդարտացված ձուլակտորներ (հարգը՝ 999.9),
- իսկ ոսկու միավորների քանակով 11-50 հորիզոնականները զբաղեցրածները՝ 5 գրամանոց ոսկու ստանդարտացված ձուլակտորներ (հարգը՝ 999.9):

Конверс Банк предлагает стать обладателем карты Visa на льготных условиях
Конверс Банк предлагает до 31 июля стать обладателем карт Visa Classic, Visa Gold, Visa Business и Visa Platinum и воспользоваться сниженной на 50% годовой комиссией за обслуживание в течение всего срока действия карты.
По желанию клиента, члену его семьи также будет бесплатно предоставлена карта, прикрепленная к Visa Classic, Visa Gold или Visa Platinum, в зависимости от типа основной карты клиента.
В случае карт премиум-класса будет предложена услуга персонального сейфа по сниженной на 50% стоимости платы за обслуживание в филиалах «Еритасардакан», «Киликия», «Аршакуняц», «Гюмри», «Кентронак» и «Нор Норк», а также возможность получить Visa PaySticker или Visa MiniFob (с аксесуаром) без платы за предоставление.
Новые обладатели карт также получат возможность принять участие в акции, запущенной для обладателей карт Visa Конверс Банка. В рамках данной кампании, направленной на поощрение безналичных платежей, клиенты, совершившие максимальное количество покупок и заработавшие золотые баллы, получат ценные подарки, в частности:
- первые 10 обладателей карт с наибольшим количеством золотых баллов получат стандартизированные 10-граммовые золотые слитки (проба 999,9),
- а занявшие 11-50 место по количеству золотых баллов получат стандартизированные 5-граммовые золотые слитки (проба 999.9).