Եվս մեկ վարկատեսակ հասանելի է Կոնվերս Բանկի ՓՄՁ առցանց վարկավորման հարթակում
Կոնվերս Բանկը համալրել է  փոքր եւ միջին ձեռնարկությունների (ՓՄՁ) վարկավորման առցանց հարթակում՝ https://sme.conversebank.am/, հասանելի վարկատեսակների ցանկը:
Ներկայումս  փոքր եւ միջին ձեռնարկատերերը կարող են վարկավորում ստանալ նաեւ Բանկի Բրիջ օնլայն վարկատեսակի շրջանակում` շրջանառու միջոցների համալրման կամ կարճաժամկետ իրացվելիության ֆինանսավորման նպատակով:
«Բրիջ օնլայն» վարկատեսակը փոքր եւ միջին ձեռնարկությունների համար կարճաժամկետ ֆինանսավորման լավագույն գործիքներից է, որը շուկայում առկա նմանատիպ այլ առաջարկներից տարբերվում է առաջին հերթին ճկունությամբ: Այն հաճախորդին հնարավորություն է տալիս պլանավորել եկամուտները եւ, ըստ այդմ, ընտրել մարման ժամկետը: Որքան կարճ է այն, այնքան ցածր է տոկոսադրույքը:
Բանկում նշել են, որ հարթակը գործարկվել է օրեր առաջ՝ տնտեսվարողներին հնարավորություն տալով ստանալ առցանց ֆինանսավորում առանց բանկ այցելելու, կատարելով մի քանի պարզ գործողություն վերը նշված հղումով:

Еще один продукт доступен на платформе онлайн-кредитования МСП Конверс Банка
Конверс Банк дополнил перечень кредитов доступных на онлайн-платформе для кредитования малых и средних предприятий (МСП) -  https://sme.conversebank.am/.
Теперь малый и средний бизнес имеет возможность получить кредиты в рамках кредитного продукта Банка - Bridge Online, в целях пополнения оборотного капитала или финансирования краткосрочной ликвидности.
Вид кредитования Bridge Online - один из лучших инструментов краткосрочного финансирования для малых и средних предприятий, который отличается от других аналогичных предложений на рынке прежде всего своей гибкостью. Он позволяет заказчику распланировать свой доход и, соответственно, выбирать срок погашения: чем он короче, тем ниже процентная ставка.
В банке отметили, что платформа была запущена несколько дней назад, предоставив предприятиям возможность получать онлайн-финансирование, не посещая банк, выполнив несколько простых шагов, переходя по ссылке, приведенной выше.