Կայացել է Evocabank-ի ավանդային ակցիայի վիճակահանությունը
Օգոստոսի 10-ին DoubleTree by Hilton հյուրանոցում տեղի ունեցավ Evocabank-ի ավանդային ակցիայի վիճակահանությունը:
Ինչպես նշել են բանկում, վիճակահանությանը մասնակցեցին մայիսի 1-ից հունիսի 30-ը Evocabank-ում նվազագույնը 1 մլն դրամ կամ 2 000 ԱՄՆ դոլար գումարով Դասական կամ EvocaOnline ավանդներ դրած բոլոր ներկա ավանդատուները:
Բացի նախապես հայտարարված 3 iPhone XS-երից, 3 Apple Watch Series 4-երից եւ 3 AirPods-երից՝ վիճակահանությանը խաղարկվեց նաեւ 3 Dalma Gift Card՝ յուրաքանչյուրը 50 000 դրամ պարունակությամբ:
«Evocabank-ը շնորհակալություն է հայտնում բոլոր ավանդատուներին բանկի հանդեպ ցուցաբերած վստահության համար եւ նշում, որ բանկը շարունակաբար իրականացնելու է նմանատիպ նախաձեռնություններ»,- ասված է հաղորդագրությունում:

Cостоялся розыгрыш призов в рамках депозитной акции Evocabank-a
10 августа в гостинице «DoubleTree by Hilton Yerevan» состоялся розыгрыш призов в рамках депозитной акции Evocabank-a.
В розыгрыше приняли участие все вкладчики, разместившие в Evocabank-е депозит Классический или EvocaOnline в размере как минимум 1 млн драмов или 2 000 долларов США в период с 1 мая по 30 июня с.г.
Помимо заранее объявленных трех iPhone XS, трех Apple Watch Series 4 и трех AirPods, были разыграны также три подарочные карты «Dalma Gift Card», номинальная стоимость каждой – 50 000 драмов.
«Evocabank благодарит всех вкладчиков за оказанное банку доверие и заверяет, что банк будет и впредь проводить подобные мероприятия»,- отмечается в сообщении.