ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մասնակցել է ֆինանսական ոլորտին նվիրված ցուցահանդեսին
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մասնակցել է Երեւանի քաղաքապետարանի աջակցությամբ «Նուռ  Էքսպո» ընկերության կազմակերպած «ՀՀ բանկեր, ներդրումային եւ վարկային կազմակերպություններ» ցուցահանդեսին:
Երկօրյա ցուցահանդեսը մեկնարկել է այսօր Երեւանի քաղաքապետարանի Պատմության թանգարանի տարածքում:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը ցուցահանդեսում ներկայացրել է բանկային ծառայությունների ու պրոդուկտների ամբողջական շարք: Բանկի ներկայացուցիչները ցուցահանդեսի հյուրերին ներկայացրել են ֆիզիկական անձանց տրամադրվող ծառայությունների ամբողջ սպեկտրը: Հատուկ ուշադրություն է դարձվել բանկի վերջին պրոդուկտներից մեկին՝ «Գործի մարդիկ» արտոնյալ սպասարկման համալիր ծրագրին, որը մշակված է պետական ծառայողների, ՏՏ ընկերությունների, հեռահաղորդակցական օպերատորների, պետական ուժային կառույցների, նախարարությունների, առողջապահության եւ կրթության ոլորտների աշխատակիցների համար: Դառնալով ծրագրի մասնակից՝ հաճախորդները ստանում են բանկային ծառայությունների ամբողջական փաթեթ՝ արտոնյալ պայմաններով:
«Ներկայացվել է նաեւ «Բջջային բանկ» նոր պրոդուկտը, որը դարձել է պահանջված հաճախորդների շրջանում՝ շնորհիվ զարգացած հնարավորությունների, որոնք բավարարում են ժամանակակից հաճախորդների պահանջներին»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Ցուցահանդեսին մասնակցել են Հայաստանի առաջատար բանկային եւ ֆինանսական կազմակերպությունները, ցուցադրվել են բանկային ոլորտի ձեռքբերումները, բանկային նոր պրոդուկտներ եւ ծառայություններ:

Банк ВТБ (Армения) принял участие в выставке, посвященной финансовой сфере
Банк ВТБ (Армения) принял участие в выставке «Банки, инвестиционные и кредитные организации Армении», организованной компанией «Нур Экспо» при поддержке мэрии  Еревана.
Двухдневная выставка стартовала сегодня на территории Музея истории Еревана.
Банк ВТБ (Армения) представил на выставке полную линейку банковских услуг и продуктов. Гостям выставки был представлен весь спектр услуг для физических лиц. Особое внимание было уделено одному из последних продуктов банка - комплексной программе льготного обслуживания «Люди дела», которая разработана для государственных служащих, сотрудников IT-компаний, телекоммуникационных операторов, государственных силовых структур, министерств, работников сфер образования и здравоохранения. Став участником программы, клиенты получают пакет банковских услуг на льготных условиях.
«Был также представлен новый продукт - «Мобильный банк», который стал востребованным среди клиентов благодаря развитому функционалу, удовлетворяющему потребности современных клиентов»,- говорится в сообщении.
В выставке приняли участие ведущие банковские и финансовые организации Армении, были продемонстрированы достижения банковской сферы, новые банковские продукты и услуги.