Արդշինինվեստբանկը հայտարարել է Visa Individual քարտի թողարկման մասին
Արդշինինվեստբանկը սկսել է ամբողջովին անհատական դիզայնով՝ Visa Individual առաջին բանկային վճարային քարտի թողարկումը:
«Visa Individual քարտի դիմային մասը կարող է ամբողջովին ձեւավորված լինել քարտապանի նախընտրությամբ` դարձնելով այն ինքնատիպ եւ անկրկնելի: Սա մեր յուրաքանչյուր հաճախորդին հնարավորություն կտա ընդգծելու իր անհատականությունը եւ ինքնուրույն ստեղծելու իր տրամադրությունը»,- նշված է բանկի հաղորդագրության մեջ:
Այսուհետ Արդշինինվեստբանկի հաճախորդները հնարավորություն ունեն տեղադրելու կյանքի հիշվող եւ անմոռանալի պահերի, սիրելի եւ հարազատ մարդկանց լուսանկարն իրենց իսկ բանկային քարտի վրա:
«Բանկի պաշտոնական կայքում ինտեգրված համակարգը հնարավորություն կտա հաճախորդներին ինտերնետային ցանցի միջոցով տնային պայմաններում ներբեռնել իրենց նախընտրած լուսանկարը կամ համակարգում տեղադրված պատկերների հարուստ արխիվից ընտրել իրենց կողմից առավել հավանածը Visa Individual քարտի դիմային մասին պատկերելու համար: Արդշինինվեստբանկը հանդիսանում է առաջատարներից մեկը բանկային քարտերի շուկայում: Ունենալով ավելի քան 180 000 քարտապան՝ մեր նպատակն է մատուցել բարձրորակ ծառայություններ մեր բոլոր քարտապաններին` ամրապնդելով վստահելի գործընկերոջ համբավը: Visa Individual քարտի միջոցով  բավարարվում է յուրաքանչյուր հաճախորդի առանձնանալու, իր անհատականությունն ընդգծելու ցանկությունը»,- նշել է բանկի Մանրածախ բիզնեսի տնօրենի քարտային բիզնեսի գծով տեղակալ Ա. Գասպարյանը:

Ардшининвстбанк объявил о выпуске карты Visa Individual
Ардшининвстбанк запустил первую в Армении банковскую платежную карту  с индивидуальным дизайном  - Visa Individual.
«Лицевая сторона карты Visa Individual может быть полностью оформлена по выбору владельца карты, что делает ее уникальной и неповторимой. Это даст возможность каждому клиенту подчеркнуть свою индивидуальность и создать свое настроение», - отмечается в сообщении банка.
Отныне клиенты банка имеют возможность разместить фотографии незабываемыx моментов, любимыx и родныx людей на собственной банковской карте.
«На официальном сайте банка интегрированная система позволит клиентам через интернет дистанционно загрузить предпочитаемое фото или выбрать изображение из богатого архива для установления на лицевой стороне карты Visa Individual.
Ардшининвестбанк уже давно занимает лидирующие позиции на рынке банковских карт Армении с более чем 180 000 картодержателей. Наша цель заключается в предоставлении высококачественных услуг для всех картодержателей, укрепив репутацию надежного партнера. Карта Visa Individual удовлетворит желание каждого клиента выделиться и подчеркнуть свою индивидуальность», - отметил Заместитель директора Розничного бизнеса по карточному бизнесу А. Гаспарян.