Անելիք Բանկը գործարկել է նոր ավանդատեսակ
Անելիք Բանկը գործարկել է նոր՝ «Դրամային» ավանդատեսակ, որը հնարավորություն է տալիս  ստանալ մինչև 14,5% տարեկան եկամուտ:
Ավանդի նվազագույն գումարը 100 000 դրամ է: Կախված ներդրված գումարի մեծությունից, բանկի հաճախորդներին անվճար կտրամադրվեն ArCa քարտեր, ինչպես նաեւ միջազգային Cirrus/Maestro, MasterCard եւ Visa վճարային համակարգերի պլաստիկ քարտեր՝ առանց տարեկան սպասարկման վճարի եւ չնվազող մնացորդի:
Տվյալ քարտերի քարտապանները կարող են օգտվել Անելիք Բանկի քարտապանների համար ներդրված զեղչային ցանցից, որն ընդգրկում է Հայաստանի շուրջ 500 խանութներ եւ սպասարկման կետեր:
«Հաշվի առնելով բնակչության կողմից բանկային նոր պրոդուկտներից օգտվելու ակտիվ պահանջարկը` մենք ձգտում ենք ներդնել եւ մատուցել բանկային բազմազան նոր եւ մեր հաճախորդների համար շահավետ ծառայություններ: Ֆինանսական տարին դեռ նոր է սկսվել, սակայն «Անելիք Բանկ» ՓԲԸ-ն, հավատարիմ մնալով ֆիզիկական անձանց մատուցվող ծառայությունների փաթեթն ընդլայնելու իր քաղաքականությանը, ընթացիկ տարում դեռ շատ հաճելի անակնկալներ կմատուցի իր հավատարիմ հաճախորդներին»,- նշել է Անելիք Բանկի Բիզնեսի զարգացման գծով տնօրեն Հայկ Մկրտչյանը:

Банк Анелик запустил новый депозит
Банк Анелик запустил новый депозит «Драмовый», который предоставляет возможность получить доход до 14,5% годовых.
Минимальная сумма депозита составляет 100 000 драмов. В зависимости от объема инвестиций, клиентам банка будут предоставлены карты ArCa либо карты международных платежных систем Cirrus/Maestro, MasterCard и Visa без ежегодной абонентской платы и неснижаемого остатка.
Картодержатели данных карт могут воспользоваться сетью скидок, внедренной для клиентов Банка Анелик, которая насчитывает около 500 магазинов и сервисных центров в Армении.
«Учитывая активную потребность населения в пользовании новыми банковскими продуктами, мы стремимся внедрить и предложить разнообразные и выгодные банковские услуги для наших клиентов. Финансовый год начался недавно, но ЗАО «Банк Анелик», оставаясь приверженным своей политике расширения портфеля услуг, предоставляемых физическим лицам, в текущем году преподнесет много приятных сюрпризов своим постоянным клиентам»,- отметил директор по развитию Банка Анелик Айк Мкртчян.