ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մեկնարկել է «Հարազատներին ավելի մոտ» ակցիա
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը 2013թ. դեկտեմբերի 10-ից մինչեւ 2014 թ. մարտի 31-ն անցկացնում է ակցիա «Հարազատներին ավելի մոտ», որի ընթացքում բանկում գործող արագ դրամական փոխանցումների բոլոր համակարգերով գումար փոխանցելիս կամ ստանալիս հաճախորդները կունենան հնարավորություն շահելու արժեքավոր նվեր եւ այցելելու Հայաստանի սահմաններից դուրս ապրող հարազատներին:
Ակցիայի ավարտին քանակով եւ ծավալով ամենաշատ դրամական փոխանցումներ կատարած 100 անձանց միջեւ կխաղարկվի 3 ավիատոմս դեպի այն քաղաք, որտեղ ուղարկվել կամ որտեղից ստացվել է խաղարկության արդյունքում հաղթող ճանաչված հաճախորդի` ամսաթվով վերջին դրամական փոխանցումը:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում հաճախորդները միշտ կարող են կատարել արագ եւ վստահելի դրամական փոխանցումներ իրենց նախընտրած երկիր Intel Express, Avers, Unistream, RIA Money Transfer, MoneyGram, Anelik, InterExpress եւ Bystraya Pochta դրամական փոխանցումների համակարգերի միջոցով:
Ժամանակ խնայելու համար բանկի հաճախորդները կարող են օգտվել VTB Transfer ծառայությունից, որի միջոցով հնարավոր է ստանալ փոխանցումն առանց բանկ այցելելու. պետք է ակտիվացնել VTB Transfer ծառայությունը ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի թողարկած բոլոր տիպի քարտերի համար, զանգահարել 87-87 հեռախոսահամարով, նշել փոխանցման կոդը, եւ գումարը կփոխանցվի ստացողի քարտին իրական ժամանակի ռեժիմում:

Банк ВТБ (Армения) запустил акцию «Ближе к родным»
Банк ВТБ (Армения) в период с 10.12.2013г. по 31.03.2014г. проводит акцию «Ближе к родным», в рамках которой, отправляя или получая денежные переводы по всем системам быстрых денежных переводов в банке, у клиентов будет возможность выиграть ценный приз и навестить своих родных, проживающих за пределами Армении.
По окончании акции среди 100 самых активных клиентов, которые совершат наибольшее количество и объем денежных переводов за указанный период, будут разыграны три авиабилета в обе стороны в город, куда был отправлен или откуда был получен последний по дате денежный перевод победившего клиента.
В Банке ВТБ (Армения) клиенты всегда могут совершить денежный перевод в нужную им страну быстро и надежно по системам денежных переводов «Intel Express», «Аверс», «Юнистрим», «Быстрая Почта», «Интерэкспресс», «Анелик», «РИА Мани Трансфер» и «Маниграм».
В целях экономии времени клиенты для получения денежного перевода могут воспользоваться также услугой VTB Transfer, которая позволит получить сумму денежного перевода, не посещая банк: нужно активизировать услугу VTB Transfer на всех типах карт Банка ВТБ (Армения) либо приобрести специальную карту VTB Transfer, позвонить по номеру 87-87, сообщить код перевода, и сумма будет перечислена на карту получателя в режиме реального времени.