Առէկսիմբանկը աջակցում է Հայաստանի մանուկներ հիմնադրամի սաներին
Երեխաների պաշտպանության օրվա կապակցությամբ Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբը ֆինանսական օգնություն է տրամադրել Հայաստանի մանուկներ հիմնադրամի (COAF) սաներին:
Արմավիրի մարզի անապահով ընտանիքների մոտ քսան երեխա, ովքեր գտնվում են Հայաստանի մանուկներ հիմնադրամի հովանավորության ներքո, մեկ ամիս շարունակ կապահովվեն անվճար սննդով, հայտնել են բանկում:
«Այս տոնական օրը բոլոր մանուկներին ցանկանում եմ ամենայն բարիք, խաղաղություն և անամպ երկինք: Մեր բանկն արդեն չորս տարի է, ինչ համագործակցում է Հայաստանի տարբեր մանկական կազմակերպությունների հետ: Իրականացվող սոցիալական ծրագրերի շրջանակներում մենք հետագայում եւս հոգ կտանենք երեխաների մասին»,- ասել է Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խմբի մարքեթինգի և գովազդի բաժնի պետ Ալեքսանդր Հակոբյանը:

Арэксимбанк профинансировал воспитанников фонда “Дети Армении”
В связи с международным Днем защиты детей Арэксимбанк - группа Газпромбанка профинансировал воспитанников фонда «Дети Армении» (COAF).
Как сообщили в Арэксимбанке, двадцать детей из неблагополучных семей Армавирского марза, находящихся под патронажем  фонда,  в течение месяца будут получать питание за счет банка.
«Наш банк сотрудничает с различными детскими организациями Армении уже четвертый год. В рамках реализуемых нами социальных программ мы и дальше будем держать в центре внимания заботу о детях»,- отметил глава отдела маркетинга банка Александр Акопян.