Ռուբեն Վարդանյանի ստվարաթղթե արձանիկը գնել են 1 000 ռուբլով
Մոսկովյան «Романов Двор» ցուցասրահում կայացել է այլեւս գոյություն չունեցող «Տրոյկա Դիալոգ» ընկերության հուշանվերների բարեգործական վաճառքը:
Միջոցները հավաքագրվում էին Կոնստանտին Խաբենսկու եւ «ДаунсайдАп» հիմնադրամների համար, որոնք, համապատասխանաբար, ստացան  338 000 ռուբլի եւ 58 700 ռուբլի:
Ինչպես հաղորդում է Finparty.ru-ն, բարեգործական վաճառքին ներկայացվել էին «Տրոյկայի» հին բրենդով նմուշներ` ժամացույցներ, ճարմանդներ, հուշանվերներ, գրքեր, հաշվետվություններ եւ այլն:
Հատուկ պահանջարկ էին վայելում Ռուբեն Վարդանյանի, Իգոր Սաղիրյանի եւ Անդրեյ Շարոնովի ստվարաթղթե արձանիկները` դրանք  վաճառվեցին ընդամենը կես ժամում ընդամենը 1000 ռուբլով:
Ավելի փոքր իրերից իրական պայքար սկսվեց ճարմանդների համար, իսկ Գոռ Նահապետյանը («Տրոյկա Դիալոգ» ընկերության նախկին գործադիր տնօրեն), դարձավ 15 000 ռուբլի արժողությամբ «Ракета» 2 ժամացույցների սեփականատերը:

Картонную фигуру Рубена Варданяна купили за 1 000 рублей
В московской арт-галерее «Романова Двора» состоялась благотворительная распродажа сувениров с символикой ныне не существующей компании «Тройка Диалог». Средства собирались для фонда Константина Хабенского и фонда «ДаунсайдАп», которые, соответственно, получили 338 000 рублей и 58 700 рублей.
Как сообщает Finparty.ru, на распродаже были представлены лоты со старым брендом «Тройки»: часы, запонки, сувениры, книги, аналитические отчеты и так далее.
Особым спросом пользовались картонные фигуры Рубена Варданяна, Игоря Сагиряна и Андрея Шаронова - за удивительно низкую цену в 1000 рублей их купили уже через полчаса.
Из предметов поменьше настоящая борьба развернулась за запонки, а Гор Нахапетян (бывший управляющий директор компании «Тройка Диалог»), стал обладателем двух пар часов «Ракета» ценой в 15 000 рублей.