Կոնվերս Բանկում կայացավ \"Շախմատային երկխոսություն\"
25.02.2012 | 17:41 Գլխավոր էջ / Նորություններ / Նորություններ /
Երեւան/Մեդիամաքս/. Աշխարհի եւ օլիմպիական չեմպիոններ Վլադիմիր Հակոբյանը եւ Գաբրիել Սարգսյանը այսօր Կոնվերս Բանկի գլխամասային գրասենյակում շախմատի միաժամանակյա խաղ անցկացրին 11 հրավիրված մասնակիցների հետ:
Կոնվերս Բանկի կողմից կազմակերպած \"Շախմատային երկխոսություն\" անվանումը կրող միջոցառմանը մասնակցեցին Facebook սոցիալական ցանցի բանկի պաշտոնական էջում նախապես հայտ ներկայացրած անձինք:
\"Յուրաքանչյուրս հպարտանում եւ ուրախանում է մեր չեմպիոնների հաղթանակներով, ուստի այս միջոցառմամբ փորձեցինք յուրօրինակ նվեր մատուցել մեր հաճախորդներին` ապացույցելու համար, որ բանկը միտված է ոչ միայն հաճախորդների ֆինանսական միջոցները պահպանելուն, այլեւ նման հաճելի երկխոսության պահեր պարգեւելուն\",- նշել է Կոնվերս Բանկի գործադիր տնօրեն Տիգրան Դավթյանը:
Նշենք, որ \"Շախմատային երկխոսության\" շրջանակում Կոնվերս Բանկը հովանավորել է Վլադիմիր Հակոբյանի մասնակցությունը AEROFLOT OPEN 2012 մրցաշարին: