30 աշակերտներ մարզերից կմասնակցեն HSBC Բանկ Հայաստանի եւ Բրիտանական Խորհրդի կազմակերպած ճամբարին
Երեւան/Մեդիամաքս/. Տավուշի եւ Սյունիքի 30 աշակերտներ ընտրվել են Էյչ-Էս-Բի-Սի Բանկ Հայաստանի եւ Բրիտանական խորհրդի կողմից օգոստոսի 8-ից 13-ը Փամբակում համատեղ կազմակերպվելիք անգլերենի ամառային ճամբարին:
“Անգլերենն այսօր կամրջող դեր է խաղում տարբեր տնտեսությունների եւ մշակույթների համար: Բրիտանական խորհուրդը եւ Էյչ-Էս-Բի-Սի Բանկ Հայաստանը կարեւորում են սահմանամերձ քաղաքներում եւ գյուղերում անգլերենի դասավանդման եւ գիտելիքի մակարդակի բարձրացումը, ինչպես ուսուցիչների, այնպես էլ` աշակերտների շրջանում”, - նշել է Էյչ-Էս-Բի-Սի Բանկ Հայաստանի մարքեթինգի մենեջեր Մարիամ Ադամյանը:

30 школьников примут участие в летнем лагере, организованном HSBC Банком Армения и Британским Советом
26.07.2011 | 16:29 Главная страница / Новости / Новости /
Ереван/Медиамакс/. 30 школьников  из Тавуша и Сюника отобраны для участия в летнем английском лагере, который будет совместно организован Эйч-Эс-Би-Си Банком Армения и Британским Советом  8-13 августа в Памбаке
«Английский язык играет роль моста между разными экономиками и культурами. Британский Совет  и Эйч-Эс-Би-Си Банк Армения придают важность повышению уровня преподавания  английского языка в приграничных селах и городах, как среди учителей, так и учеников», - отметила менеджер по маркетингу Эйч-Эс-Би-Си Банка Армения Мариам Адамян.