Բիբլոս Բանկը մասնաճյուղ է բացել Վանաձորում
Երեւան/Մեդիամաքս/. Բիբլոս Բանկ Արմենիա-ն հուլիսի 20-ին բացել է իր առաջին մասնաճյուղը՝ Լոռու մարզկենտրոն Վանաձորում:
Ելույթ ունենալով մասնաճյուղի բացմանը, Բիբլոս Բանկ ՍԱԼ-ի խորհրդի անդամ եւ Բիբլոս Բանկ Արմենիա ՓԲԸ-ի խորհրդի նախագահ Ալան Թոմեն ասել է. «Մեր նվիրումը Հայաստանին եւ հայաստանցիներին անկեղծ է, եւ մենք հույս ունենք առանցքային դերակատարում ունենալ Վանաձորի եւ շրջակա տարածքների զարգացման գործում»:
Բանկի գործադիր տնօրեն Արարատ Ղուկասյանի խոսքերով տարեվերջին Բիբլոս Բանկը նախատեսում է բացել եւս մեկ մասնաճյուղ` Երեւանի Արաբկիր համայնքում:

Библос Банк открыл филиал в Ванадзоре
Ереван/Медиамакс/. Библос Банк Армения открыл 20 июля свой первый филиал, который расположен в административном центре Лорийского марза, городе Ванадзор.
Выступая на открытии филиала, член совета Byblos Bank SAL, председатель совета ЗАО «Библос Банк Армения» Алан Томе сказал: «Наша преданность Армении и ее жителям откровенна, и мы надеемся играть ключевую роль в деле развития Ванадзора и близлежащих территорий».
По словам исполнительного директора банка Арарата Гукасяна, к концу года Библос Банк намерен открыть еще один филиал в ереванской общине Арабкир.