Ինեկոբանկը քարտապաններին առաջարկում է նոր արտոնյալ պայմաններ
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հուլիսի 1-ից հոկտեմբերի 1-ը Ինեկոբանկի վարկառուները, արագ դրամական փոխանցումներից եւ այլ ծառայություններից օգտվող հաճախորդները APARIK+, AUTOCARD, ArCa եւ Master քարտեր կարող են ձեռք բերել տարեկան սպասարկման համար 50% եւ ավելի զեղչով :
Ինչպես նշեց բանկի գործադիր տնօրենի տեղակալ Արամ Բալոյանը, Ինեկոբանկը դիտարկում է քարտային բիզնեսի զարգացումը որպես բանկային ծառայությունների հեռանկարային միտումներին համընթաց զարգանալու կարեւոր գործիք եւ տարեցտարի ավելացնում է իր քարտային ծառայությունների տեսականին եւ թողարկումների ծավալը:
2011թ. սեպտեմբերից Ինեկոբանկի հաճախորդները կկարողանան ձեռք բերել նաեւ նոր չիպային Master քարտեր, որոնք առանձնանում են անվտանգության բարձրագույն մակարդակով, երկարակեցությամբ եւ ֆունկցիոնալ լայն հնարավորություններով:

Инекобанк предлагает картодержателям новые льготные условия
Ереван/Медиамакс/. С 1-го июля по 1 октября заемщики Инекобанка, клиенты, пользующиеся быстрыми денежными переводами, могут приобрести карты APARIK+, AUTOCARD, ArCa и Master с 50%-ной скидкой на годовое обслуживание.
Как отметил заместитель исполнительного директора банка Арам Балоян, Инекобанк рассматривает развитие карточного бизнеса в качестве важного инструмента, который идет в ногу с развитием перспективных банковских услуг и из года в год увеличивает ассортимент карточных услуг и объемы эмиссий.
С сентября 2011г. клиенты Инекобанка смогут приобрести также новые чиповые карты MasterCard, которые отличаются большей безопасностью, долгим сроком годности и широкими функциональными возможностями.