Կասկադ Ինշուրանսը մասնակցեց բարեգործական շինաշխատանքներին
Երեւան/Մեդիամաքս/. Կասկադ Ինշուրանսի աշխատակազմը միացավ Հայաստանի «Ֆուլեր Տնաշինական Կենտրոնի» բարեգործական կազմակերպության կողմից իրականացվող ծրագրին:
Մասնավորապես, Կասկադ Ինշուրանսի աշխատակիցները մասնակցեցին Արագածոտնի մարզի Աշնակ գյուղում բնակվող Դավթյանների բազմանդամ ընտանիքի տան շինարարարական աշխատանքներին:
«Ընկերության անձնակազմի համար սա նաեւ համախմբվածության ու թիմային աշխատանքի դրսեւորում էր», - նշեց Կասկադ Ինշուրանսի մարքեթինգի բաժնի ղեկավար Հասմիկ Օլսոնը:
«Ֆուլեր Տնաշինական Կենտրոնի» վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկությունը հասանելի է www.fullercenterarmenia.org կայքում:

Сотрудники Каскад Иншуранс приняли участие в благотворительном строительстве
Ереван/Медиамакс/. Сотрудники Каскад Иншуранс подключились к программе, реализуемой благотворительной организацией «Домостроительный Центр Фюлер».
В частности, 17 сотрудников Каскад Иншуранс приняли участие в строительстве дома для семьи Давтян в селе Ашнак Арагацотнского марза.
«Для сотрудников компании участие в этой программе имеет также объединяющее значение и стало проявлением командной работы», - отметила руководитель отдела маркетинга Каскад Иншуранс Асмик Олсон.
Дополнительная информация о благотворительной организации «Домостроительный Центр Фюлер» представлена на сайте www.fullercenterarmenia.org.