ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ-ը մրցանակ է ստացել CITI բանկի կողմից
Երեւան/Մեդիամաքս/. 2010թ. գործունեության արդյունքներով ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ-ը CITI բանկի կողմից արժանացել է “Որակի գերազանցություն” մրցանակի` SWIFT միջազգային փոխանցումների բարձր որակ ապահովելու համար:
Այս մրցանակը շնորհում է աշխարհի տարբեր երկրներում գտնվող լավագույն գործընկեր բանկերին` միջազգային փոխանցումների քանակական եւ որակական բարձր չափանիշների ապահովման համար:
Ունենալով թղթակից բանկերի լայն ցանց և վարելով ճկուն սակագնային քաղաքականություն`ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿՆ իր հաճախորդների համար մրցունակ պայմաններ է առաջարկում SWIFT համակարգով փոխանցումների իրականացման համար:

АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛ БАНК удостоился награды CITI банка
Ереван/Медиамакс/. АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛ БАНК удостоился награды CITI банка «За отличное качество» в области международных переводов SWIFT за 2010 год.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе банка, каждый год CITI банк присуждает эту награду лучшим банкам-партнерам в разных странах за обеспечение высоких качественных и колличественных показателей в области обеспечения международных переводов.
Благодаря широкой сети банков-корреспондентов и гибкой тарифной политике, АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛ БАНК обеспечивает свои клиентам конкурентоспособные условия осуществления переводов по системе SWIFT, отметили в банке