«Արդշինիվեստբանկը» միացել է «Золотая Корона» համակարգին
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Արդշինիվեստբանկը» միացել է «Золотая Корона» միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին տեղեկացրեցին բանկի մամլո ծառայությունում, «Золотая Корона» համակարգը սեպտեմբերի 14-ից սկսելու են սպասարկել «Արդշինինվեստբանկի» երեւանյան մասնաճյուղերը:
Նոր համակարգը հնարավորություն կտա «Արդշինինվեստբանկի» հաճախորդներին կատարել արագ դրամական փոխանցումներ ՌԴ ռուբլիով, ԱՄՆ դոլարով և եվրոյով:
«Արդշինինվեստբանկի» մասնաճյուղերում «Золотая Корона» համակարգով ուղարկված գումարի ստացման դեպքում ստացողից միջնորդավճար չի գանձվում: «Золотая Корона» համակարգով փոխանցման սակագինը կազմում է փոխանցվող գումարի 1,5%-ը:

«Ардшининвестбанк» присоединился к системе «Золотая корона»
Ереван/Медиамакс/. «Ардшининвестбанк» присоединился к системе международных денежных переводов «Золотая корона».
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе банка, с 14-го сентября систему начнут обслуживать все ереванские филиалы банка. Новая система позволит клиентам банка делать быстрые денежные переводы в российский рублях, долларах США и евро.
При получении в филиалах «Ардшининвестбанка» суммы, посланной через систему «Золотая корона», с получателя комиссионные не взимаются. Тариф через данную систему равен 1.5% от передаваемой суммы.