“Յունիբանկ”-ը ներկայացնում է U-Profy եւ U-Boss քարտեր
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Յունիբանկ”-ը ներկայացրել է նոր վարկային քարտ U-Profy, որը հիմնականում նախատեսված է աշխատավարձային ծրագրերի համար: U-Profy քարտից կարող են օգտվել նաեւ անհատները, եթե աշխատավարձը ստանում են “Յունիբանկ”-ի պլաստիկ քարտով:
Քարտի հիմնական առավելությունը մինչեւ աշխատավարձի եռապատիկը, բայց ոչ ավելի քան 1 100 000 դրամը, վարկային գումար ստանալու հնարավորությունն է:
Վարկի ժամկետը կազմում է մինչեւ 36 ամիս, տարեկան տոկոսադրույքը` 20-24%:
Կազմակերպության ղեկավարներին եւ հիմնադիրներին բանկն առաջարկում է օգտվել U-Boss քարտից: Այս վարկային քարտը նախատեսված է ինչպես ֆիզիկական, այնպես էլ` իրավաբանական անձանց համար: Վարկի գումարը կազմում է մինչեւ 10 000 դոլար կամ եվրո, տարեկան տոկոսադրույքը` 20%, ժամկետը` մինչեւ 36 ամիս:

Юнибанк выпустил новыe карты U-Profy и U-Boss
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе банка, карта U-Profy в основном предназначена для зарплатных программ и лиц, получающих зарплату по пластиковой карте «Юнибанка».
U-Profy дает возможность получения кредитных средств в трехкратном размере зарплаты, но не более 1.100.000 драмов. Срок кредита составляет до 36 месяцев, процентная ставка - 20-24% годовых.
Карта U-Boss предназначена для руководителей и основателей организаций, может использоваться как физическими, так и юридическими лицами. Размер кредита составляет до $10 тыс. или евро со сроком до 36 месяцев и по ставке 20%.