“Պեռնո Ռիկար Արմենիա”-ն ներկայացրել է իր լյուքսային բրենդերը Elit Life Fair ցուցահանդեսում
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Պեռնո Ռիկար Արմենիա” ընկերությունը մասնակցել է Elit Life Fair շքեղության ցուցահանդեսին, որը բացվել է Golden Palace հյուրանոցում հունիսի 26-ին:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, “Պեռնո Ռիկար Արմենիա”-ն ցուցահանդեսում ներկայացրել է իր լյուքսային ապրանքանիշերը` “Նաիրի”, Martell, Royal Salute, Hundred Cask:
“Նրբագեղությունը եւ կատարելությունը այն արժեքներն են, որոնց հետեւում է վերոհիշյալ ապրանքանիշերից յուրաքանչյուրը, իսկ դրանց հարուստ ժառանգությունը եւ կատարելության ձգտումը հայտնի են ողջ աշխարհին”, - նշել են ընկերությունում:
“Այդ փոքրիկ գլուխգործոցների մատուցողների դերում հանդես էին գալիս մնջախաղի վարպետները, որոնց շնորհիվ ցուցահանդեսի հաճախորդները գրավիչ ճամփորդություն կատարեցին ժամանակում եւ տարածությունում` զգալով լավագույն ռեստորանների սպասարկման նուրբ կոլորիտը եւ մթնոլորտը”, - նշեցին “Պեռնո Ռիկար Արմենիա” ընկերությունում:

«Перно Рикар Армения» представила свои люксовые бренды на выставке Elit Life Fair
Ереван /Медиамакс/. Компания «Перно Рикар Армения» приняла участие в выставке роскоши Elit Life Fair, которая открылась в ереванском отеле Golden Palace 26 июня.
Как сообщает Медиамакс, на выставке «Перно Рикар Армения» представилась своими всемирно известными люксовыми брендами: «Наири», Martell, Royal Salute, Hundred Cask.
«Изящество, утонченность и совершенство являются ценностями, которых придерживается каждый из этих брендов, а их богатое наследие и стремление к безупречности известны всему миру», - отметили в компании.
«В роли официантов, которые демонстрировали эти маленькие шедевры гостям выставки, выступали мастера пантомимы, благодаря которым посетители совершили увлекательное путешествие во времени и пространстве, почувствовав утонченный колорит и атмосферу обсуживания в лучших ресторанах», - сказали в «Перно Рикар Армения».