“Կոնվերս բանկը” դադարեցնում է “Հայբիզնեսբանկի” բանկոմատներում VISA քարտերի համատեղ սպասարկումը
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Կոնվերս բանկը” դադարեցնում է “Հայբիզնեսբանկի” բանկոմատներում VISA քարտերի համատեղ սպասարկումը:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ-ին հայտնել են “Կոնվերս բանկի” մարքեթինգի բաժնում, այս տարվա մայիսի 15-ից “Կոնվերս բանկի” VISA քարտերը սպասարկվելու են այլ սակագնով` 1%, նվազագույնը` 1500 դրամ կամ դրան համարժեք արտարժույթ:
“Կոնվերս բանկում” հիշեցրել են, որ ավելի վաղ, երկու բանկերի միջեւ կնքված “Բանկոմատների  համատեղ օգտագործման եւ սպասարկման վերաբերյալ՚ պայմանագրի համաձայն, “Կոնվերս բանկի” VISA  քարտերի սպասարկումը  “Հայբիզնեսբանկի” բանկոմատներում իրականացվում էր ճիշտ նույն սակագնով, ինչ  “Կոնվերս բանկի” սեփական բանկոմատներում:

«Конверс Банк» прекращает совместное обслуживание карт VISA в банкоматах «Армбизнесбанка»
Ереван /Медиамакс/. «Конверс Банк» прекращает совместное обслуживание карт VISA в банкоматах «Армбизнесбанка».
Как сообщили Медиамакс в отделе маркетинга «Конверс Банка», с 15 мая текущего года карты VISA «Конверс Банка» будут обслуживаться в банкоматах «Армбизнесбанка» по новым тарифам – 1%, минимум 1500 драмов или эквивалентная сумма в иностранной валюте.
В «Конверс Банке» напомнили, что ранее, согласно договору «О совместном пользовании и обслуживании банкоматов», заключенному между двумя банками, обслуживание карт VISA «Конверс Банка» в банкоматах «Армбизнесбанка» производилось по тому же тарифу, что и в банкоматах «Конверс Банка».