Սուրճ, ընդմիջում եւ մինչեւ 10% idcoin. Idram&IDBank
2026թ․ հուլիսի 1-ից մինչեւ օգոստոսի 31-ը ներառյալ՝ ամեն օր ժամը 12:00-ից 15:00-ն, «Լանչի՛ր եւ մինչեւ 10% idcoin ստացիր» արշավի շրջանակում մի շարք սրճարաններում, ռեստորաններում եւ բարերում Idram&IDBank հավելվածով QR վճարումներ կատարելիս կարող եք ստանալ մինչեւ 10% ակնթարթային idcoin։ Արշավի մասնակից գործընկերների ցանկին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Բանկից հայտնել են, որ արշավի շրջանակում հուլիսի 1-ից մինչեւ օգոստոսի 31-ը ներառյալ մեկ օրացուցային ամսվա ընթացքում հնարավոր է ստանալ առավելագույնը հանրագումարային 10,000 idcoin (հարկումից հետո)։
Որպես QR վճարման աղբյուր կարող եք ընտրել Idram&IDBank հավելվածին կցված բանկային հաշիվը, քարտը, Idram դրամապանակը, idplus բոնուսները կամ Rocket Line եւ Rocket Line 0%-ը։
Բացի այդ, արշավին մասնակցած այն օգտատերերը, որոնք բանկի հաճախորդ չեն եւ արշավի ընթացքում Idram&IDBank հավելվածի միջոցով կիրականացնեն սինքրոնացում ու կդառնան բանկի հաճախորդ, արշավի ավարտից հետո 10 աշխատանքային օրվա ընթացքում կստանան 1000 idcoin (հարկումից հետո)։

02.07.2026 | 12:16 Главная страница / Новости /
С 1 июля по 31 августа 2026 года включительно, ежедневно с 12:00 до 15:00, оплачивайте с помощью QR-кода через приложение Idram&IDBank в кафе, ресторанах и барах, участвующих в акции «Обедайте и получайте до 10% idcoin», и получайте до 10% мгновенного idcoin. Ознакомиться со списком партнеров, участвующих в акции, можно здесь
По сообщению банка, в рамках акции с 1 июля по 31 августа 2026 года включительно в течение одного календарного месяца можно получить не более 10․000 idcoin суммарно (после налогообложения).
В качестве источника оплаты можно выбрать банковский счет, привязанный к приложению Idram&IDBank, банковскую карту, кошелек Idram, бонусы idplus, а также Rocket Line или Rocket Line 0%.
Кроме того, пользователи, которые на момент участия не являются клиентами Банка, но становятся ими, синхронизировав свои счета через приложение Idram&IDBank в период акции, получат 1 000 idcoin (за вычетом налогов) в течение 10 рабочих дней после завершения акции.