Մեկնեք Փարիզ՝ Յունիբանկի Love Is… քարտով
2026 թվականի դեկտեմբերին Յունիբանկը կհայտարարի Love Is… քարտապանների միջեւ անցկացվող խաղարկության հաղթողին եւ կնվիրի ռոմանտիկ ճանապարհորդություն դեպի Փարիզ։
Խաղարկությանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է ձեռք բերել Յունիբանկի Love Is… քարտ եւ մինչեւ 2026 թվականի դեկտեմբերի 1-ը կատարել առնվազն մեկ գործարք։
Բանկից հայտնել են, որ Love Is… քարտերի շարքը հասանելի է չորս դիզայնով՝ ոգեշնչված հայտնի նկարազարդումներից, որոնք սերունդների համար դարձել են իրական զգացմունքների համաշխարհային խորհրդանիշ։
Յունիբանկի Love Is… քարտերը բազմարժութային են․ քարտին կցված են հաշիվներ ՀՀ դրամով, ԱՄՆ դոլարով եւ Եվրոյով, ինչը հատկապես հարմար է արտերկրում վճարումներ կատարելիս։ Քարտերի օրական սահմանաչափը կազմում է մինչեւ 2.5 մլն դրամ։ Քարտապաններին տրամադրվում են մոբայլ հավելված, անվճար SMS-ծանուցումներ եւ շուրջօրյա աջակցություն։
Մինչեւ 2026 թվականի հունիսի 30-ը՝ շաբաթ եւ կիրակի օրերին, քարտերը կարելի է ձեւակերպել 50% զեղչով Յունիբանկի «Գարեգին Նժդեհ» եւ «Դալմա» մասնաճյուղերում, որոնք գտնվում են համապատասխանաբար Yerevan Mall եւ Dalma Mall առեւտրի կենտրոններում։ Զեղչը կիրառվում է քարտի տրամադրման սակագնի նկատմամբ եւ նախատեսված է ՀՀ ռեզիդենտ անձանց համար:

Посети Париж с картой Юнибанка Love Is…
В декабре 2026 года Юнибанк подведет итоги акции, проводимой среди держателей карт лимитированной серии Love Is…, и подарит победителю романтическое путешествие на двоих в Париж.
Для участия в розыгрыше необходимо оформить карту Love Is… и до 1 декабря 2026 года совершить по ней хотя бы одну покупку.
По сообщению банка, лимитированная серия карт Love Is… представлена в четырех дизайнах, созданных по мотивам легендарных иллюстраций, знакомых нескольким поколениям.
Карты Love Is… Юнибанка являются мультивалютными и позволяют пользоваться счетами в AMD, USD и EUR в рамках одной карты. Для держателей предусмотрены бесплатное мобильное приложение, SMS-уведомления, круглосуточная поддержка, а также высокий суточный лимит - до 2,5 млн драмов.
До 30 июня 2026 года Юнибанк проводит специальную акцию для резидентов РА: по субботам и воскресеньям карты можно оформить со скидкой 50%. Предложение действует в филиалах банка «Далма» и «Гарегин Нжде», расположенных в торговых центрах Dalma Mall и Yerevan Mall соответственно.