Մինչեւ 2% քեշբեք, անվճար Mastercard եւ անվճար ArCa քարտ IDSalary-ին միանալու դեպքում
Ստացեք աշխատավարձ IDBank-ի Mastercard Standard քարտով եւ մինչեւ մարտի 20-ը կստանաք մինչեւ 2% քեշբեք 1000+ ՀՀ դրամի տեղական ու միջազգային վճարումներից: Արշավից օգտվելու համար պետք է միանալ IDBank-ի IDSalary աշխատավարձային փաթեթին։
Ինչպես նշել են բանկում, արշավի ընթացքում կամ դրա ավարտից հետո ցանկության դեպքում կարող եք պատվիրել  Arca քարտ, եւ այդ պահից քեշբեքը կշարունակեք ստանալ Arca քարտով՝ համաձայն պետական ծրագրով նախատեսված պայմանների։ IDSalary փաթեթի շրջանակում Arca քարտը սպասարկվում է անվճար գործողության ողջ ընթացքում։
Մեկ գործարքի համար տրամադրվում է առավելագույնը 6,000 ՀՀ դրամի քեշբեք։ Մեկ ամսվա համար տրամադրվում է հանրագումարային առավելագույնը 60,000 ՀՀ դրամի քեշբեք՝ անկախ արշավի ընթացքում ձեռք բերած Mastercard-երի քանակից։
Mastercard Standard-ի առաջարկը գործում է 2026թ․ հունվարի 20-ից մինչեւ մարտի 20-ը։ Այն պահից սկսած, երբ ձեռք կբերեք ArCa քարտ, Mastercard-ի նկատմամբ հետվճարի առաջարկը կդադարի գործել։ Քեշբեքը ենթակա է հարկման օրենքով սահմանված կարգով։ Դուք այն ստանում եք արդեն հարկված։

22.01.2026 | 11:21 Главная страница / Новости /
Получайте зарплату с помощью карты Mastercard Standard IDBank и получайте кэшбэк до 2% на местные и международные платежи от 1000 драмов РА до 20 марта. Чтобы воспользоваться кампанией, просто присоединитесь к зарплатному пакету IDBank IDSalary.
Как отметили в банке, во время акции или после её завершения, по вашему желанию, вы можете заказать карту Arca, и с этого момента вы продолжите получать кэшбэк по карте Arca в соответствии с условиями государственной программы. В рамках пакета IDSalary карта Arca обслуживается бесплатно в течение всего периода эксплуатации.
Максимальный кэшбэк за одну транзакцию составляет 6000 драмов РА. Общий максимальный кэшбэк за один месяц - 60 000 драмов РА, независимо от количества карт Mastercard, приобретённых в ходе акции.
Предложение для карты Mastercard Standard действительно с 20 января по 20 марта 2026 года. После оформления карты ArCa предложение кэшбэка по Mastercard прекращает своё действие. Кэшбэк облагается налогом в соответствии с законодательством и предоставляется уже с учётом налога.