Հայբիզնեսբանկ. նոր սերնդի բանկոմատներ՝ արտարժույթի փոխանակման հնարավորությամբ
23.09.2022 | 11:35 Գլխավոր էջ / Նորություններ /
Մասնավորապես, մեկնարկել է Հայբիզնեսբանկի նոր սերնդի բանկոմատների վրա արտարժույթի փոխանակման հնարավորությունը ակտիվացնելու գործընթացը:
«Այս պահին արդեն իսկ 18 նման բանկոմատ թույլ են տալիս բանկի հաճախորդներին խնայել ժամանակը, կատարել արտարժութային գործառնություններ մրցունակ փոխարժեքով, սպասարկվել ավելի արագ և հարմարավետ»,- ասված է հաղորդագրության մեջ:
Բանկում հիշեցրել են, որ ավելի քան մեկ տարի է, ինչ Հայբիզնեսբանկը սկսել է գործարկել նոր սերնդի բանկոմատներ, որոնք ունեն մի շարք առավելություններ՝ կանխիկ գումարի մուտքագրում, քարտերի անհպում ընթերցում, քարտը բանկոմատում մոռանալու կամ բանկոմատի կողմից առգրավելու նվազագույն ռիսկեր և այլն:
Ավելի քան 140 բանկոմատ ունեցող Հայբիզնեսբանկը շարունակում է արդիականացնել և զարգացնել իր կողմից մատուցվող ծառայությունները՝ ձգտելով գերազանցել իր հաճախորդների սպասումները:
Բանկոմատների հասցեներին կարող եք ծանոթանալ այս հղումով:
Մանրամասների համար կարող եք զանգահարել +37410592020 հեռախոսահամարով կամ այցելել բանկի պաշտոնական կայքը: