“Գրանթ Թորնթոն Ինթերնեշնլը” աջակցում է ՅՈՒՆԻՍԵՖ-ի ծրագրին
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Գրանթ Թորնթոն Ինթերնեշնլն” այս տարի շարունակել է ֆինանսական միջոցների հավաքագրումը` աջակցելով դպրոցական կրթության համար հավասար պայմաններ ապահովելու ՅՈՒՆԻՍԵՖ-ի ծրագրին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությանը հայտնել են “Գրանթ Թորնթոն Ամիօ”-ի մարկետինգի բաժնում, “Գրանթ Թորնթոն Ինթերնեշնլը” երկու տարվա նվիրատվական ակցիայի իրականացման ընթացքում ՅՈՒՆԻՍԵՖ-ին տրամադրել է ավելի քան $ 70 հազ., որից շուրջ $ 40 հազարը` այս տարի:
Բարեգործական հիմնադրամը ձեւավորվում է “Գրանթ Թորնթոն Ինթերնեշնլի” կողմից հրապարակվող ամենամյա Միջազգային գործարար զեկույցի հաշվին. մասնավոր ընկերությունների լրացրած յուրաքանչյուր հարցաթերթի համար տրամադրվում է $ 5:

«Грант Торнтон Интернешнл» поддерживает программу ЮНИСЕФ
Ереван /Медиамакс/. «Грант Торнтон Интернешнл» продолжила в этом году сбор финансовых средств в поддержку реализуемой со стороны ЮНИСЕФ программы## обеспечения равных условий для школьного обучения.
Как сообщили Медиамакс в отделе маркетинга «Грант Торнтон Амио», за 2 года реализации благотворительной акции «Грант Торнтон Интернешнл» выделил ЮНИСЕФ более $70 тыс., из которых около $ 40 тыс. - в этом году.
Благотворительный фонд формируется за счет отчислений в размере $5 за каждый опросный лист, заполняемый частными компаниями в рамках публикуемого со стороны «Грант Торнтон Интернешнл» ежегодного Международного бизнес отчета.