“Նորվիկը” միացել է Telcell համակարգին
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Նորվիկ” ՈՒՎԿ ՓԲԸ-ի հաճախորդները ս.թ. սեպտեմբերի 1-ից հնարավորություն ունեն կազմակերպության կողմից տրամադրված## սպառողական վարկերը մարել Telcell համակարգի վճարային տերմինալների միջոցով:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, “Նորվիկը” դարձավ առաջին վարկային կազմակերպությունը Հայաստանում, որն առաջարկում է վարկերի մարման ամենաարագ եւ հարմարավետ եղանակներից մեկը:
“Թել-Սել” ՓԲԸ-ն Հայաստանի առաջատար վճարային համակարգն է, որը մատուցում է ինքնասպասարկման տերմինալների միջոցով վճարումներ կատարելու ծառայություններ: Այսօր Telcell համակարգում հաջողությամբ գործում են վճարումների ընդունման 305 կետեր Երեւանում, Գյումրիում, Արտաշատում, Հրազդանում, Էջմիածնում, Վանաձորում եւ Սեւանում:

«Норвик» подключилась к Системе Telcell
Ереван /Медиамакс/. С 1 сентября 2008 года клиенты ЗАО УКО «Норвик» получили возможность погашать потребительские кредиты##, выданные организацией, при помощи платежных терминалов Системы Telcell.
Как сообщает агентство Медиамакс, «Норвик» стала первой кредитной организацией в Армении, которая предлагает один из самых быстрых и удобных методов погашения кредитов.
ЗАО «ТелСелл» является ведущей платежной системой в Армении, предоставляющей услуги совершения платежей при помощи терминалов самообслуживания. На сегодняшний день в Системе Telcell успешно функционирует 305 точек по приему платежей в Ереване, Гюмри, Арташате, Раздане, Эчмиадзине, Ванадзоре и Севане.