Հայաստանի պետական հետաքրքրությունների ֆոնդի (ԱՆԻՖ) եւ Էյր Արաբիա ընկերության համատեղ «Ֆլայ Արնա Հայաստանի ազգային ավիաուղիներ» (Fly Arna) ավիաընկերությունը հայտարարում է Էնթոնի Փրայսի գլխավոր գործադիր տնօրենի պաշտոնում նշանակվելու մասին։Էնթոնի Փրայսը ավիացիոն եւ զբոսաշրջության ոլորտում ունի ավելի քան 20 տարվա փորձ եւ ղեկավար պաշտոններ է զբաղեցրել British Airways-ում, Air New Zealand-ում, FlyBMI-ում։ Վերջին տարիներին նա աշխատել է որպես թռիչքների մատակարարման ռազմավարության ղեկավար Agoda ընկերությունում, որը Booking.com ապրանքանիշի մաս է։ Է. Փրայսի հարուստ փորձը ներառում է նաեւ Էյր Արաբիա ընկերությունում Եվրոպայի տարածաշրջանային գլխավոր տնօրենի պաշտոնը: Ֆլայ Արնայի նորանշանակ գործադիր տնօրենն ունի բիզնես ծրագրերի խթանման հարուստ փորձ Մեծ Բրիտանիայում, ԱՄՆ-ում, Նոր Զելանդիայում, Թաիլանդում, Հյուսիսային Աֆրիկայում եւ Եվրոպայում: 21.01.2022 | 11:40 Նշանակվել են Fly Arna-ի տնօրենների խորհրդի անդամներ եւ նախագահ Հիմնվելով նախորդ պաշտոններից ձեռք բերված գիտելիքների եւ փորձի վրա՝ Էնթոնի Փրայսը սերտորեն կաշխատի բոլոր շահագրգիռ կողմերի հետ՝ ապահովելով ընկերության զարգացումը եւ ստեղծելով կայուն արժեք հաճախորդների ու բաժնետերերի համար:Ֆլայ Արնայի բազան հանդիսանալու է Երեւանի «Զվարթնոց» միջազգային օդանավակայանը։ Ավիաընկերությունը գործելու է Էյր Արաբիա ընկերության բյուջետային հաջողված բիզնես մոդելին համահունչ, որն առաջարկում է ցածր գնի դիմաց հարմարավետություն եւ հուսալիություն: Tweet Դիտում՝ 8077

Авиакомпания «Fly Arna национальные армянские авиалинии», созданная Фондом государственных интересов Армении (ANIF) и компанией Air Arabia, объявляет о назначении Энтони Прайса генеральным директором.Энтони Прайс обладает более чем 20-летним опытом работы в сфере авиации и туризма, он занимал руководящие должности в компаниях British Airways, Air New Zealand, Fly BMI, а в последнее время занимал должность руководителя стратегии обеспечения полетов в агентстве Agoda, входящем в группу брендов OTA Booking.com. Ранее г-н Прайс занимал должность регионального директора по Европе в Air Arabia Group, поэтому имеет полное представление о проекте с момента его появления на уровне идеи. Также он имеет богатый опыт развития бизнеса в Великобритании, США, Новой Зеландии, Таиланде, Северной Африке и по всей Европе, основываясь на котором он сможет обеспечить уверенный рост авиакомпании. 21.01.2022 | 11:40 Назначены члены Совета директоров и Председатель Совета директоров Fly Arna Fly Arna будет базироваться в ереванском международном аэропорту Звартноц. Авиакомпания будет работать в соответствии с успешной бюджетной бизнес-моделью Air Arabia, которая предлагает комфорт и надежность по низкой цене. Tweet Просмотры 8117