Կոնվերս Բանկը՝ Black Friday-ի կապակցությամբ հայտարարում է հերթական Cash back ակցիան իր Visa virtual քարտապանների համար: «Մենք գնահատում ենք մեր հաճախորդների հարմարավետությունը, կարեւորում առցանց հարթակներում գործարքների անվտանգության ապահովումը եւ ստեղծում լավագույն պայմանները գնումների իրականացման համար: Այս անգամ Կոնվերս Բանկն իր հաճախորդներին է առաջարկում նոյեմբերի 26-ին՝ Black Friday-ի օրը, առցանց գնումներ կատարել բանկի թվային Visa virtual քարտով եւ ստանալ մինչեւ 20.000 դրամի Cash back»,-ասել են բանկում: 19.11.2021 | 17:52 Ինչպես խուսափել Black Friday-ի «սեւ» դարձերեսից. մի քանի խորհուրդ Կոնվերս Բանկից Նշվում է, որ Visa virtual-ը Հայաստանում ներդրված առաջին թվային քարտն է՝ նախատեսված առցանց գնումների համար: Այն ապահով է գնումների իրականացման ընթացքում, միաժամանակ անվտանգ՝ զեղծարարությունների համար: Քարտը ֆիզիկապես գոյություն չունի, ուստի եւ այն կորցնել հնարավոր չէ, ինչպես նաեւ փոխկապակցված չէ դրամական հաշվին, ինչի շնորհիվ հաճախորդների ֆինանսական միջոցները «հարձակումների» ժամանակ անհասանելի են երրորդ անձանց:Ներբեռնելով Կոնվերս Բանկի Մոբայլ հավելվածը, հաճախորդները կարող են ստանալ Visa virtual քարտն անվճար:Visa virtual-ի մանրամասներն՝ այս հղումով:Կոնվերս Բանկը վերահսկվում է ՀՀ ԿԲ կողմից: Tweet Դիտում՝ 7697

В преддверии «Черной пятницы» Конверс Банк объявляет об очередной акции Кэшбэк для владельцев виртуальных карт Visa virtual.«Мы ценим удобство наших клиентов, делаем упор на безопасность сделок на онлайн-платформах и создаем лучшие условия для покупок. На этот раз Конверс Банк предлагает своим клиентам 26 ноября - в «Черную пятницу», осуществлять онлайн-покупки с помощью цифровой карты банка Visa virtual и получить Кэшбэк в размере до 20 000 драмов»- сообщили в банке. 19.11.2021 | 17:52 Как избежать оборотной стороны «Черной пятницы»: несколько советов от Конверс Банка Отмечается, что Visa virtual - первая цифровая карта, представленная в Армении для онлайн-покупок. Visa virtual безопасна для осуществления покупок и не подлежит фальсификациям. Карта физически не существует, поэтому ее невозможно потерять, а также она не привязана к денежному счету, из-за чего финансовые средства клиентов недоступны третьим лицам во время «атак». Скачав мобильное приложение Конверс Банка, клиенты могут бесплатно получить виртуальную карту Visa virtual.Подробности – по этой ссылке.Конверс Банк контролируется Центральным банком РА. Tweet Просмотры 7699