Կոնվերս Բանկի ակցիայի հաղթողները ոսկու ձուլակտորներ են ստացել
10.11.2021 | 16:01 Գլխավոր էջ / Նորություններ /
Լուսանկարը՝ Converse Bank
Ակցիան իրականացվել էր հունիս-օգոստոս ամիսներին: Երեք ամիս շարունակ բանկի Visa քարտապանները կատարել էին անկանխիկ գնումներ, կուտակել «ոսկիներ»: Արդյունքում, բանկի ամենաակտիվ 10-ը Visa քարտապան ստացել է 10 գրամանոց, եւս 40-ը՝ 5 գրամանոց ոսկու ստանդարտացված ձուլակտոր (հարգը՝ 999.9):
Անկանխիկ գնումների խրախուսմանը միտված ակցիաների քանակով Կոնվերս Բանկը Հայաստանի բանկային համակարգի առաջատարներից է, որը տարբեր տարիների իր հաճախորդներին հանգիստը եվրոպական երկրներում անցկացնելու, Թայլանդում հանգստանալու, տարբեր արժեքավոր նվերներ շահելու հնարավորություն է ընձեռել:
Բանկը նաեւ եզակիներից է, որը զուգահեռաբար իրականացնում է հաճախորդների խրախուսման միանգամից մի քանի ակցիա՝ զեղչեր, քեշբեքեր, գործընկերային նախագծեր եւ այլն, ինչպես նաեւ անկանխիկ գնումներից բոնուսային Կոնվերս միավորներ կուտակելու հնարավորություն է ընձեռում: