“Յունիբանկը” թողարկել է նոր վարկային պլաստիկ քարտեր
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Յունիբանկը” հայտարարել է VISA U-PROFY եւ VISA U-ALL նոր վարկային պլաստիկ քարտերի թողարկման մասին##:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են բանկի մամլո ծառայությունում, աշխատավարձի մինչեւ հնգապատիկի չափով Visa U-PROFY քարտը նախատեսված է “Յունիբանկի” պլաստիկ քարտերով աշխատավարձը ստացող հաճախորդների համար: Մինչեւ 300 հազար դրամ գումարով Visa U-All քարտը նախատեսված է մյուս բոլոր հաճախորդների համար:
Երկու քարտերով էլ վարկերը տրամադրվում են մինչեւ 36 ամիս ժամկետով, դրանք ստանալու համար հաճախորդներին անհրաժեշտ է ներկայացնել անձնագիր, սոցիալական քարտ եւ տեղեկանք աշխատանքի վայրից:

«Юнибанк» объявил о запуске новых кредитных пластиковых карт
Ереван /Медиамакс/. «Юнибанк» объявил о запуске новых кредитных пластиковых карт Visa U-PROFY## и Visa U-All.
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе банка, карта Visa U-PROFY с суммой кредита до пятикратного размера зарплаты предназначена для клиентов, которые получают зарплату пластиковыми картами «Юнибанка». Карта Visa U-All с суммой кредита до 300 тысяч драмов предназначена для всех остальных клиентов.
Кредиты по обеим картам выдаются сроком до 36-и месяцев, для их получения клиентам необходимо предъявить паспорт, социальную карту и справку с места работы.