Մալաթիա-Սեբաստիա համայնքում՝ Անդրանիկի 134/8 հասցեում, բացվել է Evocabank-ի նոր՝ «Մալաթիա» մասնաճյուղը:Evocabank-ը, թվային ծառայությունների զարգացմանը զուգահեռ, ընդլայնում է նաեւ իր offline ծառայությունների տրամադրման աշխարհագրությունը:«Մալաթիա» մասնաճյուղը Երեւանում բանկի արդեն 9-րդ մասնաճյուղն է եւ 12-րդը՝ Հայաստանում: Այն իր հաճախորդներին սպասարկելու է երկուշաբթիից ուրբաթ՝ 09:30-17։00-ը։ Մասնաճյուղի հաճախորդները կսպասարկվեն նորագույն տեխնիկայով հագեցած, ժամանակակից եւ հարմարավետ սրահում։ Այստեղ կա հերթի կառավարման համակարգ, վճարային տերմինալ, ինչպես նաեւ՝ արտարժույթի փոխանակման տերմինալ, ինչը հնարավորություն կտա խնայել ժամանակը՝ կատարելով մի շարք բանկային գործարքներ առանց Բանկի աշխատակցին մոտենալու:Evocabank-ի Վարչության նախագահ Կարեն Եղիազարյանի խոսքով՝ նոր մասնաճյուղի բացումը բանկի բիզնեսի ընդլայնման քաղաքականության իրագործման հերթական քայլերից է: Նոր մասնաճյուղի բացման հիմնական նպատակն է՝ առավել հասանելի դարձնել Evocabank-ի թվային եւ offline ծառայությունները Մալաթիա-Սեբաստիա համայնքի բնակիչների համար: 15.05.2020 | 09:41 Կարեն Եղիազարյան. Բանկերին պետք չէ վերագրել «ֆիլմի բացասական հերոսի» դերը «Բանկի մասնաճյուղերի ցանցի ընդլայնումն արտակարգ դրության պայմաններում նշանակալի իրադարձություն է։ Բանկի նոր մասնաճյուղի բացումով դրական ազդակ կհաղորդենք հանրությանը եւ կնպաստենք հասարակության շրջանում լավատեսական սպասումների ձեւավորմանը: Ավելին՝ շուտով պլանավորում ենք եւս մի նոր մասնաճյուղ բացել Երեւանում՝ Նոր Նորք համայնքում: Հակահամաճարակային կանոնների խստիվ պահպանման նպատակով «Մալաթիա» մասնաճյուղի բացման հանդիսավոր արարողություն չենք կազմակերպել: Մուտքի ժապավենը կտրելուց հետո մասնաճյուղի անձնակազմն անմիջապես անցել է աշխատանքի», - նշել է Կարեն Եղիազարյանը։«Մալաթիա» մասնաճյուղն արտոնյալ պայմաններով ծառայություններ կառաջարկի բոլոր ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձանց, որոնք կդառնան մասնաճյուղի հաճախորդ առաջիկա մեկ ամսվա ընթացքում, մասնավորապես՝ ● Դասական ավանդներ՝ 0.25%-ով ավելի բարձր տարեկան տոկոսադրույքներով,● ՀՀ դրամով փոխանցումներ՝ անվճար,● Անշարժ գույքի գրավով ապահովված ԱՄՆ դոլարով անհատական վարկեր՝ տարեկան անվանական տոկոսադրույք՝ -1%-ով, այսինքն՝ - 11%` 12%-ի փոխարեն՝ առանց եկամտի հավաստման վարկերի դեպքում, - 9%` 10%-ի փոխարեն՝ եկամտի հավաստմամբ վարկերի դեպքում,● Երաշխավորությամբ անհատական վարկեր ԱՄՆ դոլարով՝ տարեկան անվանական տոկոսադրույք՝ -1%-ով, այսինքն՝ 12%՝ 13%-ի փոխարեն,● SWIFT փոխանցումներ՝ ստանդարտ միջնորդավճարից -25% զեղչով,● Նոր ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձ հաճախորդների համար՝ գործառնությունների կատարում EvocaToken հավելվածով՝ 1 տարի անվճար,● Քարտերի տարեկան սպասարկման վճար՝ քարտի ամբողջ ժամկետի համար (3 տարի) -30% զեղչով, այսինքն՝ - Visa Classic, MasterCard Standard քարտեր` 3,500 դրամ՝ 5,000 դրամի փոխարեն - Visa Gold, MasterCard Gold քարտեր` 10,500 դրամ՝ 15,000 դրամի փոխարեն - Պրեմիում դասի Visa Infinite քարտ` 70,000 դրամ՝ 100,000-ի փոխարեն:Evocabank-ն ունի 9 մասնաճյուղ Երեւանում եւ 3-ը՝ Գյումրի, Վանաձոր եւ Աբովյան քաղաքներում: Բանկի մասնաճյուղերի հասցեներին կարելի է ծանոթանալ այստեղ: Tweet Դիտում՝ 18097

В административном районе Малатия-Себастия по адресу ул.Андраника 134/8 открылся новый филиал «Малатия» Evocabank-а.Параллельно развитию цифровых решений, Evocabank расширяет также географию предоставления своих offline услуг. Филиал «Малатия» - 9-ый по счету филиал в Ереване и 12-й в Армении. Филиал будет работать с понедельника по пятницу с 09:30 до17։00. Клиенты филиала будут обслуживаться в современном и комфортном зале, оснащенном новейшей техникой. В филиале установлена система управления очередью, платежный терминал, а также терминал обмена валют, что даст возможность сэкономить время при проведении ряда банковских операций, не прибегая к помощи сотрудников Банка. Как отметил Председатель Правления Evocabank-а Карен Егиазарян, открытие нового филиала является очередным шагом в реализации политики расширения бизнеса банка. Основная цель открытия нового филиала - сделать цифровые и offline услуги Evocabank-а максимально доступными для жителей административного района Малатия-Себастия. 15.05.2020 | 09:41 Карен Егиазарян: Не следует приписывать банкам роль «отрицательного героя фильма» «Расширение филиальной сети банка в условиях чрезвычайного положения является значительным событием. Открытием нового филиала мы дадим положительный импульс для общественности и будем способствовать формированию оптимистических ожиданий среди населения. Более того, в скором времени мы планируем открыть еще один филиал административном районе Нор-Норк Еревана. В целях строгого соблюдения противоэпидемических правил, мы не стали организовывать торжественной церемонии открытыя филиала «Малатия». Персонал филиала приступил к работе сразу после разрезания ленты», - отметил председатель Правления Evocabank-а Карен Егиазарян.Филиал “Малатия” предлагает льготные услуги всем физическим и юридическим лицам, которы станут клиентами филиала в первый месяц его работы, в частности:● Депозит «Классический» – по годовой процентной ставке, на 0,25% превышающей установленную ставку,● Денежные переводы в драмах РА - бесплатно,● Индивидуальные кредиты под залог недвижимости в долларах США – номинальная годовая процентная ставка на 1% ниже установленной, т.е.: - 11% вместо 12% - для кредитов, утвержденных без справки о доходах, - 9% вместо 10% - для кредитов, требующих подтверждения доходов,● Индивидуальные кредиты под поручительство в долларах США, номинальная годовая процентная ставка на 1% ниже, т.е. 12% вместо 13%,● Денежные переводы SWIFT – скидка на 25% по сравнению со стандартной комиссией,● Для новых клиентов- физических и юридических лиц, проведение операций через приложение EvocaToken - бесплатно в течение 1 года,● Плата за годовое обслуживание карт – на весь период действительности карты (3 года) скидка на 30%, в частности: - Карты Visa Classic, MasterCard Standard - 3,500 драм вместо 5,000 драм, - Карты Visa Gold, MasterCard Gold - 10,500 драм вместо 15,000 драм, - Карты премиум класса Visa Infinite - 70,000 драм вместо 100,000.Банк имеет 9 филиалов в Ереване и 3 филиала в городах Гюмри, Ванадзор и Абовян. С адресами филиалов Evocabank-а можно ознакомиться здесь. Tweet Просмотры 18058