Կոնվերս Բանկ. Մեր տերմինալներով ԱՊՊԱ պայմանագրերի կնքումը մատչելի է եւ արագ
Կոնվերս Բանկը, հաճախորդների սպասարկման հարմարավետության եւ հասանելիության նպատակով, հանդես է գալիս հերթական առաջարկով՝ հաճախորդներին հնարավորություն ընձեռելով ԱՊՊԱ պայմանագրեր կնքել բանկի վճարային տերմինալների միջոցով:
Բանկում նշել են, որ ծառայությունը 5 տոկոսով ավելի մատչելի է, իսկ պայմանագրի կնքումը տեւում է հաշված րոպեներ:
Պայմանագրերի կնքման համար հաճախորդը վճարային տերմինալի միջոցով ընտրում է ապահովագրական ընկերությունը, լրացնում է պահանջվող տեղեկատվությունը, պայմանագրի կնքման ժամկետը եւ վճարում իրականացնում: Կնքված պայմանագրի օրինակը ստանում է իր կողմից մուտքագրված էլեկտրոնային հասցեին, իսկ պայմանագրի թղթային տարբերակը, ցանկության դեպքում, համապատասխան ապահովագրական գործակալությունում:
Կոնվերս Բանկում նշել են, որ հաճախորդներն առաջիկայում ծառայությունից կկարողանան օգտվել նաեւ բանկի Վճարային պորտալի միջոցով:
«Վճարային պորտալը թվային հարթակ է, որի միջոցով կարելի է կատարել քարտից քարտ փոխանցումներ, կոմունալ, հեռահաղորդակցության ծառայությունների, կայանման համար եւ կայանման տուգանքի վճարում, իսկ բանկի հաճախորդները կարող են նաեւ համալրել հաշիվները, գումար մուտքագրել քարտին, մարել վարկը»,- ասված է հաղորդագրությունում:

Конверс Банк: Заключение договоров ОСАГО по нашим терминалам доступно и быстро
С целью обеспечения более доступного и комфортабельного обслуживания клиентов, Конверс Банк представляет очередное предложение и дает возможность своим клиентам заключать договора ОСАГО через платежные терминалы банка.
В банке отметили, что услуга на 5 процентов доступнее, а заключение договора длится считанные минуты.
Для заключения договора клиент должен выбрать по терминалу страховоую компанию, ввести необходимую информацию, дату заключения договора и совершить платеж. Копию заключенного договора клиент получает по электронному адресу, который был указан при оформлении договора, а также, при желании, может получить распечатку договора в агентстве данной страховой компании.
В Конверс Банке отметили, что в ближайшем будущем клиенты получат возможность воспользоваться данной услугой также через Платежный портал банка.
«Платежный портал представляет из себя цифровую платформу, с помощью которой можно осуществить переводы с банковской карты на карту, оплачивать за коммунальные и телекоммуникационные услуги, за парковку автомобиля или же платить штраф за парковку, клиенты банка могут также пополнить банковские счета, внести деньги на карту, погашать кредит»,- отмечается в сообщении.