“Կոնվերսբանկը” բացել է իր հերթական մասնաճյուղը
Երեւան, 12 դեկտեմբերի /ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ/. “Կոնվերսբանկը” “Մինչեւ տարեվերջ` 6 նոր մասնաճյուղեր” ծրագրի շրջանակներում բացել է իր չորրորդ` “Իջեւան” մասնաճյուղը:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են “Կոնվերսբանկի” մարքեթինգի բաժնում, նոր մասնաճյուղը կտրամադրի բանկային ունիվերսալ ծառայությունների լայն տեսականի` ուշադրությունը բեւեռելով գյուղատնտեսության վարկավորման ծրագրերի եւ լիզինգային ծառայություններ տրամադրելու վրա:
“Սա Հայաստանի հեռավոր շրջանում բացված առաջին մասնաճյուղն է, որն իր ներդրումը կունենա մարզի զարգացման գործում”, - նշել են “Կոնվերսբանկում”:

«Конверсбанк» открыл свой очередной филиал
Ереван, 12 декабря /Медиамакс/. «Конверсбанк» открыл четвертый по счету филиал «Иджеван» в рамках программы «6 новых филиалов до конца года».
Как сообщили Медиамакс в отделе маркетинга «Конверсбанка», новый филиал будет предоставлять широкий ассортимент универсальных банковских услуг, акцентируя свое внимание на кредитовании программ сельского хозяйства и предоставлении лизинговых услугах.
«Это первый новый филиал, открывшийся в отдаленной области Армении, который внесет свой вклад в дело развития марза», - отметили в «Конверсбанке».