Կոնվերս Բանկը գործարկել է Converse4Women ակցիան
Կոնվերս Բանկը հայտարարում է ակցիա գործարար կանանց համար՝ առաջարկելով  Converse4Women բանկային ծառայությունների փաթեթը:
Բանկում նշել են, որ փաթեթի շրջանակում նախատեսվում է ինչպես սկսնակ (startup), այնպես էլ գործող բիզնեսի ֆինանսավորում եւ բանկային համալիր ծառայությունների տրամադրում արտոնյալ պայմաններով:
Ակցիայի հնարավորություններից կարող են օգտվել կին անհատ ձեռնարկատերերը, իրավաբանական անձիք, որոնց առնվազն 50% բաժնետերերը կամ ուղղակի եւ անուղղակի մասնակցությամբ վերջնական շահառուները կանայք են:
«Կոնվերս Բանկում կարեւորում են կանանց համապարփակ բանկային ծառայությունների մատուցումը եւ պարբերաբար հանդես գալիս տարբեր լոյալության ծրագրերով, CashBack ակցիաներով, զեղչերով, պրոդուկտներով: Բանկը կին հաճախորդներին է առաջարկում Woman’s քարտատեսակը, որ մշակվել է՝ հաշվի առնելով կանանց նախասիրություններն ու պահանջները: Այսօր, Converse4Women-ի գործարկմամբ, մենք հայտարարում ենք նաեւ գործարար կանանց համար մշակված առաջարկի ներդրման մասին»,- նշել են  Կոնվերս Բանկում:
Converse4Women ակցիայի շրջանակում բանկն իր գործող եւ նոր հաճախորդներին առաջարկում է դրամային, դոլարային եւ եվրոյով վարկավորում՝ մինչեւ 7 տարի ժամկետով, դրամով՝ սկսած 11,5%-ից, դոլարով՝ սկսած 8,5%-ից, իսկ եվրոյով՝ սկսած 6,75% տարեկան տոկոսադրույքից:
«Իրավաբանական անձ հաճախորդները վարկավորման դեպքում կարող են անվճար օգտվել հետեւյալ ծառայություններից՝ ընթացիկ հաշիվների բացում եւ վարում, ինտերնետ-բանկ ծառայության տրամադրում, առաջին տարվա համար՝ POS տերմինալներով վճարային քարտերի սպասարկումը եւ այլն: Իսկ ֆիզիկական անձիք անվճար հնարավորություն են ունենալու օգտվել հետեւյալ ծառայություններից՝ Խնայողական հաշվի բացում եւ վարում, փաթեթի գործողության ընթացքում մեկ Woman’s Card վճարային քարտի տրամադրում եւ սպասարկում անվճար, իսկ մեկ Visa Classic, Visa Gold կամ Mastercard Gold վճարային քարտի տրամադրումն եւ սպասարկումը կիրականացվի 50% նվազեցված վճարով»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Բանկում հայտնել են նաեւ, որ ակցիայի շրջանակում նախատեսվում է նաեւ առեւտրի, սպասարկման, արտադրության, տուրիզմի եւ գյուղատնտեսության ոլորտում բիզնեսով զբաղվող գործարարներին անվճար ֆինանսական խորհրդատվության տրամադրում:

Конверс Банк запустил акцию Converse4Women
Конверс Банк объявляет акцию для женщин-предпринимателей, предлагая ассортимент услуг Converse4Women.
В банке отметили, что в рамках пакета услуг ожидается финансирование как стартапов, так и действующего бизнеса, а также предоставление комплекса банковских услуг на льготных условиях.
Возможностями акции смогут воспользоваться женщины-предприниматели, юридические лица, владельцами 50% акций или конечными бенефициарами с прямым и косвенным участием которых являются женщины.
«Конверс Банк придает большое значение предоставлению комплексных банковских услуг для женщин и регулярно выступает с различными программами лояльности, акциями CashBack, скидками, продуктами, а также предлагает клиентам-женщинам карточный продукт Woman's,  который был разработан с учетом требований и предпочтений женщин. Сегодня, с запуском Converse4Women, мы объявляем о введении предложения, предназначенного для женщин-предпринимателей»,- отметили в Конверс Банке.
В рамках акции Converse4Women банк предлагает своим действующим и новым клиентам кредитование в драмах, долларах и евро со сроком до 7 лет: в драмах – по ежегодному проценту от 11,5%, в долларах США – от 8,5%, в евро – от 6,75% годовых.
«В случае кредитования корпоративные клиенты смогут воспользоваться следующими услугами: открытие и ведение текущих счетов и обслуживание, предоставление интернет-банкинга,  в первый год – обслуживание платежных карт через POS терминалы т.д. А физическим лицам будут бесплатно доступны следующие услуги: открытие и обслуживание сберегательного счета; в рамках действия пакета, предоставление и бесплатное обслуживание одной карты Woman’s Card, а для Visa Classic, Visa Gold или  Mastercard Gold – предоставление карты и ее обслуживание будет производиться по стоимости ниже на 50%»,- говорится в сообщении банка.
В банке сообщили также, что в рамках акции также предполагается предоставление бесплатного финансового консультирования для предпринимателей, занятых в сфере торговли, услуг, промышленности, туристического бизнеса и сельского хозяйства.