Կոնվերս բանկն ամփոփել է «Հանդիպենք չեմպիոններին» ակցիայի արդյունքները, որը գործարկվել էր մարտին՝ Կոնվերս բանկի Mastercard եւ Maestro քարտապանների համար: 29.03.2018 | 11:23 Կոնվերս Բանկը խաղարկում է UEFA Չեմպիոնների լիգայի եզրափակչի տոմս «Ակցիայի ընթացքում՝ մարտի 26-ից մայիսի 10-ն ընկած ժամանակահատվածում, նախորդ տարվա նույն ժամանակահատվածի համեմատ զգալի աճել է Կոնվերս բանկի Mastercard եւ Maestro քարտերով անկանխիկ գործարքների եւ քանակը, եւ ծավալը: Մասնավորապես, բանկի քարտերով անկանխիկ գործարքների շրջանառությունը աճել է 23%-ով, իսկ անկանխիկ գործարքների քանակը՝ 77%-ով»,- ասված է հաղորդագրությունում: Ակցիայի մասնակիցները, կատարելով անկանխիկ գնումներ Բանկի գործընկերային ցանցում, օգտվել են գումարի հետվերադարձի, Կոնվերս միավորներ կուտակելու հնարավորությունից, իսկ 10 հաջողակներ խաղարկությամբ ստացել են տարբեր մրցանակներ՝ 6 հատ 100.000 դրամ, 3 հատ 250.000 դրամ, իսկ առավել հաջողակն այցելել է Կիեւ եւ դիտել UEFA-ի Չեմպիոնների լիգայի եզրափակիչը: Խաղարկությանը մասնակցել են նվազագույնը 400 000 դրամ (կամ համարժեք արտարժույթ) ընդհանուր գումարի առնվազն 25 անկանխիկ գործարք կատարած քարտապանները: Tweet Դիտում՝ 9443

Конверс Банк подвел итоги акции «Встреча с чемпионами»
Конверс Банк подвел итоги акции «Встреча с чемпионами», которая была запущена в марте для держателей карт MasterCard и Maestro Конверс Банка.
«В период действия акции - с 26 марта по 10 мая, по сравнению с тем же периодом прошлого года, значительно возросли как количество, так и объем безналичных транзакций по картам Mastercard и Maestro Конверс Банка. В частности, оборот безналичных транзакций по картам банка увеличился на 23%, а количество безналичных транзакций – на 77%», - говорится в сообщении банка.
Участники акции, совершившие безналичные покупки в партнерской сети банка, воспользовались возможностью возврата суммы и накопления Конверс баллов, а 10 удачливых участников получили различные призы посредством лотереи: 6 призов по 100.000 драмов, 3 приза по 250.000 драмов и 1 приз - билеты на двоих на финал Лиги чемпионов УЕФА (включая поездку).
В лотерее принимали участие держатели карт, совершившие минимум 25 безналичных транзакций на минимальную общую сумму в размере 400 000 драмов.