Կոնվերս Բանկը խաղարկում է UEFA Չեմպիոնների լիգայի եզրափակչի տոմս
Կոնվերս Բանկը գործարկում է «Հանդիպեք չեմպիոններին» ակցիան, որի շրջանակում իր Mastercard եւ Maestro քարտապաններին առաջարկում է անկանխիկ գնումներ կատարել եւ հնարավորություն ստանալ՝ գտնվելու UEFA Չեմպիոնների Lիգայի Կիեւում կայանալիք եզրափակիչ խաղին:
Բանկում նշել են, որ ակցիան գործարկվում է անկանխիկ գործարքների խրախուսման նպատակով, եւ դրա ընձեռած հնարավորություններից կարող են օգտվել Mastercard եւ Maestro այն քարտապանները, որոնք ակցիայի շրջանակում՝ 2018թ. մարտի 26-ից մինչեւ մայիսի 10-ը ներառյալ, կկատարեն առնվազն 25 անկանխիկ գործարք՝ նվազագույնը 400 000 դրամի կամ համարժեք արտարժույթի:
«Ակցիայի շրջանակում կխաղարկվի UEFA Չեմպիոնների լիգայի եզրափակչի 1 տոմս՝ երկու հոգու համար, եւ ուղեւորություն դեպի Կիեւ: Ակցիայի շրջանակում առավելագույն գումարի եւ քանակի գործարքներ կատարած եւս 9 քարտապան կստանա դրամական պարգեւ»,- ասված է հաղորդագրությունում:

Конверс Банк разыгрывает билет на финал матча Лиги чемпионов UEFA
Конверс Банк запускает акцию «Встреча с чемпионами», в рамках которой предлагает держателям своих карт Mastercard и Maestro совершать безналичные транзакции и получить возможность присутствовать на финальном матче Лиги Чемпионов UEFA в Киеве.
В банке отметили, что акция проводится с целью поощрения безналичных транзакций. Возможностями акции могут воспользоваться те держатели карт Mastercard и Maestro, которые с 26 марта по 10 мая включительно 2018г. совершат как минимум 25 безналичных транзакций на сумму от 400 000 драмов (либо эквивалент в иностранной валюте).
«В рамках акции будет разыгран один билет (на двоих) на финальную игру Лиги чемпионов UEFA и путевка в Киев. Еще 9 держателей карт, совершивших транзакции на наибольшую сумму и в наибольшем количестве, получат денежное вознаграждение»,- отметили в банке.