Մեկնարկել է Կոնվերս Բանկի եւ Mastercard-ի ակցիայի երկրորդ փուլը
Բանկում նշել են, որ ակցիայի շրջանակում բանկի գործող եւ նոր հաճախորդներին առաջարկվում է արտոնյալ պայմաններով դառնալ Կոնվերս Բանկ Mastercard Starndart եւ Mastercard Gold քարտապան եւ օգտվել ակցիայի ընձեռած հնարավորություններից:
«Կոնվերս Բանկը եւ MasterCard-ն այս ակցիան գործարկում են անկանխիկ գործարքների խթանման նպատակով: Դրա շրջանակում ընտանիքի՝ 14 տարեկան եւ ավելի բարձր տարիքի անդամներին անվճար տրամադրվելու են  մեկ քարտային հաշվից սպասարկվող  MasterCard  վճարային քարտեր: Ակցիայի ավարտից հետո մեկ քարտային հաշվից ընտանիքի անդամներին սպասարկող հավելյալ քարտեր ստացած, դրանցով 200 000 դրամ եւ ավելի ընդհանուր գումարի, 10 եւ ավելի անկանխիկ գործարք կատարած ընտանիքների միջեւ վիճակահանությամբ  կխաղարկվեն երկու հոգու համար Դուբայ ուղեւորության տոմս, իրային եւ դրամական պարգեւներ»,- նշել են բանկում:

Запущен второй этап акции Конверс Банка и Mastercard
В банке отметили, что в рамках акции банк предлагает действующим и новым клиентам стать держателями карт Конверс Банка - MasterCard Standard и MasterCard Gold на льготных условиях и воспользоваться возможностями акции.
«Конверс Банк и MasterCard проводят эту акцию с целью стимулирования роста объемов безналичных транзакций. В рамках акции членам семьи в возрасте 14 лет и старше будут предоставлены бесплатные платежные карты MasterCard, обслуживаемые с одного карточного счета. После завершения акции между семьями, получившими дополнительные карты, обслуживающие членов этих семей с одного карточного счета, и совершившими 10 и более безналичных транзакций на общую сумму 200 000 драмов и больше, посредством лотереи будут разыграны билеты в Дубай на двоих, а также вещественные и денежные призы»,- отметили в банке.